Izlazak dzina...

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Izlazak dzina...

Post od Haris » Uto Jan 13, 2009 1:09 am

Esselamu Alejkum.

Citajuci forum i pregledajuci stranicu sam nasao nacin ulaska dzina, simptome, svo lijecenje... ali nigdje nisam uspio da nadjem "izlazak".

Ukoliko je sihr u pitanju koji nacini mogu biti, da li je to samo pustanje krvi, povracanje ili sta jos moze bit

Selam

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: Izlazak dzina...

Post od Dado » Uto Jan 13, 2009 7:46 am

Selamun alejkum,

brate, bas dobro pitanje... evo link, ako nije problem, jos jedan nacin izlazka dzina na rukji u Crnoj Gori, ucac: Ferid Orahovac

http://www.youtube.com/watch?v=nMEQ_lNN ... annel_page

We Selam.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Izlazak dzina...

Post od Haris » Uto Jan 13, 2009 1:54 pm

Da, ali npr sta ako sami sebe lijecimo, tj. klanjamo, pijemo naucenu vodu i td. i dodje taj tren kako onda.
Ako recimo ne ides na ucenje kod nekog pa da ti on na ovaj nacin radi, kao sto su video rukje na ovom sajtu i td.

Recimo neki dan kada sam slusao rukju, osjecao sam se super dobro, i bez one ugruhanosti, stanja duse, kao da mi nikad nista nije bilo, al sam osjetio jak bol u prstima desne ruke. Da li je to neki znak da se trebala tu krv pustit ili nesto tako?

Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Izlazak dzina...

Post od Haris » Čet Jan 15, 2009 10:03 pm

Selam,

uspio je neko naci odg?

Allah vas nagradio.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Izlazak dzina...

Post od Haris » Pet Jan 16, 2009 1:54 pm

I nisam sam sebi mislio pustit jer ne znam da li treba, nego me samo zanimalo koji postoje nacini i da li mora bit bas "nesto" ili jednostavno moze nestat i da ne osjetis (kao kod dzina koji udju iz interesa, pa izadju kad cuju ezan)

Selam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Izlazak dzina...

Post od AbuAmRibnFadL » Ned Jan 25, 2009 3:07 pm

Selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

Brate Musliman,naveo si u prvom komentaru neke od nacina izlazaka dzinna iz tijela covjeka,ima jos nekoliko nacina,osjecaj velike vreline koja napusta tijelo,ono kao kad imas na sebi veliki tovar pa ga skines,izlazak vreline kroz usta,Cilj ucaca rukje je navest dzinna da izadje na mjesta na kojima se nemoze ostetit neki organ,jer ponekad pri izlasku dzinna,dzinn hoce ostavit trag pa izidje na uho,te poremeti sluh,na oko pa poremeti oko,znaci na ucaca je da natjera dzinna da izidje tamo gdje mu ucac naredi.A sto se tice samolijecenja i kako natjerat dzinna na izlazak objasnicu ti na sledeci nacin,Na primjer slusajuci rukju,skoncetrisano slusas svaki ajet,i naidjes prilikom slusanja na neki ajet koji ti stvara nemir u dusi,vrati taj ajet ako treba i deset puta,slusajuci rukju,kontrolisi sebe i svoje tijelo time sto ces se skoncetrisati na tijelo i na mjesta gdje najvise osjecas vrucinu i utrnutost,mose de desiti da je dzinn zapeo u laktu,pa se pomognes drugom rukom stegnes lakat i prelazis slobodnom rukom od lakta ka prstima,kad osjetis da se lakat oslobodio,predjes na zglob sake te i tu uz bismillah stegnes dok sva vrelina i sva utrnutost ne predje na prste,kada se sva vrelina i utrnutost slila na prste ili na jedan od prsta taj prst stegni svojom slobodnom rukom,a onda ga otpusti,probusi iglom pa onda stegni ponovo prst i stezuci sa poceta prsta ka vrhu iscijedi krv iz tog prsta.U toku slusanja rukje moze ti se dogoditi da otvoris usta bez tvoje kontrole i da cijelo vrijeme zijevas i,spustajuci vreli vazduh iz sebe,je i jos jedan nacin izlaska dzinna iz tijela covjeka.Jednom Prilikom ucio sam jednom momku koji je sjedio na krevetu,odjednom je ustao pa je sjeo,pitao sam ga sta je bilo,rekao je nesto je ustalo pa je i mene podiglo,rekao je da je nesto izaslo iz njega kao velika toplina,i da je sada 100 % laksi nego sto je bio,sva se ta tezina iz njega izgubila,te je do zavrsetka rukje bio normalan.Kada sam zavrsio ucenje,rekao mi je da je vidio senku u tami i oci koje sijaju,dok sam ja ucio ta ga je senka podigla jer nije mogla da izdrzi ucenje te je uz cuo vrisak u sebi i tu senku kako se podize a podigla i njega zajedno sa njom kada je dosla do ociju osjetio sam veliku vrucinu u glavi i onda je kao vruc vetar sve prosistalo iz njega.Uz Slusanje rukje,skoncetrisi se na likove koji se pojavljuju,i dali se pojavlju,zmije,skorpije,konji magarci,psi,ljudi odjeveni u crnom,ruzni,tada zamisli vatru kojom hoces da kaznis njih,svojom zamisli tjeraj ih ka toj vatri,uporedu dok slusas Kur`an uci u sebi bismillu i ako vidis da gore u toj vatri pojacaj svoje ucenje Bismillah,i InnAllahe sejubtiluh,dok skroz ne izgori i u pepeop se pretvori.Jedne prilike sam ucio ,i covjek je vidio osobu u crnom sa krstom,rekao sam mu da zamisli vatru u svojoj glavi te da goni tog crnog sa krstom,uhvatio ga je i oboje smo izgovarali Bismillah,pitao sam ga sta radi osoba u crnom,kaze hvala Allahu gori,od nogu ka tijelu,nastavili smo izgovarat bismillah ,pa sam ga upitao sta sada vidis,kaze stigla ga je vatra do grudi a i krst je izgorio,kada je skroz izgorjela osoba u crnom,covjeku se lice promijenilo,pa je rekao da se neka vrucina iz svog njegovog tijela sakupila i i zasla niz usta bas u onom momentu kada je osoba u crnom izgorjela.

Eto Musliman sda znas jos jedan nacin izlaska dzinna iz tijela covjeka

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Izlazak dzina...

Post od Haris » Ned Jan 25, 2009 6:49 pm

Selam.

Hvala na komentaru, nekoliko puta, 2-3 puta sam zapazio dok sam klanjao ili slusao rukju da sam osjetio na licu, pored usta jaku vrelinu, kao da mi je neko naslonio nesto ostro na lice, te jedno sam bas osjetio trnce u desnoj ruci koji su se sveli na saku i prste...

Odgovori