dal je se ko od vas izlijecio od sihira?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: dal je se ko od vas izlijecio od sihira?

Post od H@n@ » Sre Dec 10, 2008 9:17 pm

Znam ja kako to sve ide...znam dosta razlicitih slucajeva i ponasanja...al molim vas da mi odgovorite na moja pitanja.. :D

Qalil
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:02 pm

Re: dal je se ko od vas izlijecio od sihira?

Post od Qalil » Sub Dec 13, 2008 7:37 pm

Selam braco i sestre, evo da ti odgovorim ja na tvoje pitanje.
Ja sam hvala dragom Allahu dz. s dobro, bila sam kod Enesa 2 puta, i tako mogu da zahvalim dragom Allahu sto me izveo na pravi put, sto me izlijecio, a i Enesu Allah ga nagradio sto mi je izasao u susret i sto je oformio ovu stranicu da bi smo sto lakse uvidjeli svoj problem i naucili mnogo toga korisnog a ispravnog.Allah mi je svjedok da sam se s tim zlom borila dugi niz godina, al covjek kada ima jak iman, nadu nista osim Allaha ga nemoze sprijeciti da dodje do cilja.Ne kazem da ja imam jak iman--to Allah najbolje zna, al hocu vam reci da sam se zahvaljuci praksi Allahovog poslanika i uputom Kur'ana vratila na pravi put i tako hajmo rec ozdravila, jos uvijek ponekad imam vesvese, al ne bojim se, vise je to psihicki nego nesto drugo. Insan moze sebi umisliti stvari, pa sam sebe prepadati, pa mu se tako i stanje psihicko raspada, a on ubijedjen da je sihir, a nemora znaciti da je tako.
Moj savjet svima onima koji se lijece , je sledeci, uzdaj te se u Allaha, izdrzi te na pravom putu, i odmisli te sto vise mozete, znaci ne treba na to mnogo misliti, znam sada ce te mi rec nije to tako jednostavno kada boli, il kada te to opsjeda, ali iz iskustva vam kazem, bar pokusaj te da misli te na sasvim nesto drugo, a pored toga ne odustajte u svojim dovama.
Da vam dragi Allah dz. s podari zdravlja i sabura, a On zna sta je najbolje za nas, amin

Odgovori