žig od cigarete i rez od noža?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
melek
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 11:06 am

žig od cigarete i rez od noža?

Post od melek » Pet Nov 14, 2008 10:20 pm

Esselamu alejkum,

Molim vas,

Ozbiljno je pitanje i treba mi odgovor ako neko zna.
Šta uraditi i šta bi moglo biti?
Dakle nisam pušač, i niko od mojih....ali znam dvoje ljudi koji mi dolaze u kuću i pušači su.

Kupila sam nov ležaj, skup je bio... i u kutiji za posteljinu, na postavi primjetila sam sprženo (žig) od cigarete i malo dalje mali rez od noža
izgledalo bi asocijativno ovako (O ____) Da li je sihr i na šta je namijenjen?
Ležaj ne mogu spaliti!?

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od zara » Pet Nov 14, 2008 11:10 pm

we aleikum selam.
Nechu se smijati jer ti vjerujem.Nemoj nista spaliti, nemoj stalno sumnjati kad nesto nadjes cudno da je sihr,
bez obzira sto imas ili ne tih problema,jer ukoliko ti se sveze ta vesvesa , vidjeches sihr u svemu i to je gore od samog sihra.
Taj strah i ta sumnja.
Nastoj misliti pozitivno.(progorili radnici dok su ti donosili, shofer, trgovac, itd)A ako imas
vech taj strah poprskaj sa malo naucenom vodom zatim prouci aletul kursiju
i misli da si se uzdala u Allaha swta i da ti to ne moze nikako nauditi.Svaki put moli Allaha swta da te zastiti i vjeruj da te stiti.

melek
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 11:06 am

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od melek » Sub Nov 15, 2008 9:11 am

Ma znam "zaro" smiješno je sad i meni....a ima dokonih ljudi! Za svaki slučaj proučila sam sura na vodu i sve prebrisala, a taj dio izrezala i prišila novi... Neki dan sam bacila skoro novu jaknu što sam posudila, učinila mi se čudnom u jednom proštepu...sve nekakvi x-ovi, ma reko da ja ne bi razbijala glavu jel' nije.....bacila sam bismillom.

dennispasa
Mlađi član
Postovi: 107
Pridružio se: Pon Jun 11, 2007 4:02 pm
Lokacija: slovenija

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od dennispasa » Sub Nov 15, 2008 10:04 am


zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od zara » Sub Nov 22, 2008 7:40 pm

We aleikum selam,

Rechi cu ono sto sam zapazila na sebi i na drugim osobama koje su se lijecile.
Nije dobro zanimati se tim znanjem "sihr, uciti o tome, uciti o dzinima itd.Narocito ako imas tih problema.
Nauciti kako se lijeci i zastitu potraziti kod Allaha swta.
Bolje je zanimati se Allahom swta, Njegovim uzvisenim imenima, izucavati siru Poslanika saws i pouzdati se u Allaha.
Jer ako osoba puno strijepi zbog toga, to je savlada, strah je sputava.Cak moze postati paranoidna , osjechati se progonjen itd.

bosanka34
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Pon Okt 27, 2008 7:56 am

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od bosanka34 » Pon Nov 24, 2008 9:43 am

sellam zene

tako imam i ja jednu drugaricu, koja nije bas vjernik, ali to je njeno necu dalje o tome , ona kad god dodje meni ili bilo kome u goste, niti pije niti jede ,

mislim da se boji sihira, jer znam je dobro da voli da puno da jede :))

odlucila sam kad dodje sledeci put kod mene, kada je ponudim sokom ili kolacima , bas cu je pitati

ima ti puno se boje, ali brate dragi ako si vjernik i redovno klanjas onda valjda nemogu sihiri nista na zao uciniti

ja se trenutno lijecim od sihira, prije nisam vjerovala u to, pocela sam klanjati cesce mislim kako sam u mogucnosti

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: žig od cigarete i rez od noža?

Post od bjela ruza » Pet Nov 28, 2008 12:26 am

ali brate dragi ako si vjernik i redovno klanjas onda valjda nemogu sihiri nista na zao uciniti
Pa ko je bio vjernik kao Muhammed a.s. pa je i on bio nastradao od sihra. Povodom njegovog slucaja i jesu objavljene sure Felek i Nas. Jer ako ti je neko nacinio sihr onda je on napravio ugovor sa dzinom koji te prati dok ne budes u nekoj situaciji kada on moze da udje u tebe kao sto je strah, pretjeran smijeh, tuga, rastresenost, srdzba itd. A svi smo ipak samo ljudi i dolazimo u takve situacije.

Odgovori