Anafilakticki sok

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Anafilakticki sok

Post od Senad » Pon Sep 19, 2005 7:03 pm

Srna napisao:Esselamu Aleikum


Moj 4.5-godisnji sincic je nedavno dobio tesku alergiju na jos uvijek nepoznati sastojak u hrani. Ovo mi predstavlja veliku brigu u srcu i manje-vise stalni strah.

Da li neko ima iskustvo s ovim teskim problemom ? Kako da mu pomognem ? Sve u vezi s klasicnim medicinskim pristupom mi je vec poznato.

Unaprijed zahvalna od srca.

Selam
KAko se manifestuje ta alergija,,,,,,

Pokusaj sa propolisom 10 % ili 15 % , 5 kapi u mlijeko,čaj, vodu ili na kocku sećera , k.k. meda ujutro i naveče..prva 3 dana davati poslije obroka .10 dana terapija - 7 dana pauza i opet ponovit 3X dobro bi bilo da propolis bude od pouzdani pčelara ako nema onda moze i industrijiski......prvih dana pratiti reakciju , nebi trebalo da je alergičan na propolis al za svaki slučaj pratiti

svaki dan ujutro i naveče po jednu K:K bagremovog meda . Dobro bi bilo davati matičnu mliječ za jačanje imuniteta ali treba voditi računa da se ne predozira za odrasle iznosi 3 grama dnevno čiste matične mliječi . Obično se koristi preparat 1 kg meda i 10 grama matične mliječi, 200 grama polena i propolis.

Koristi maslinovo ulje , za jačanje imuniteta laneno sjeme ujedno ostranjuje visak masnoća, koristi u izhrani sve integralne zitarice

Ako mozes opisati detaljnije o kakvoj se alergiji radi .....

Pokusaj i sa nekim ko uči rukju.....

Ako nije tajna gdje zivite.......

Odgovori