DIJETE OD 12 GODINA SA UZASNIM PROBLEMIMA?MOLIMO SAVJET!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ebu sumejja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 13, 2008 10:59 pm

DIJETE OD 12 GODINA SA UZASNIM PROBLEMIMA?MOLIMO SAVJET!!!

Post od ebu sumejja » Pon Apr 14, 2008 11:30 pm

Radi se o djetetu kod kojeg su prije dva mjeseca poceli muciti uzasni bolovi u stomaku. Vrsio je sve moguce preglede, gutao sondu, ali sve je bilo ok. Nakon toga dosao je jedan ucaC rukje, koji je izucio rukju i ocistio ga, medjutim, sutradan je imao jaku reakciju i prividjanja u aksamsko vrijeme. Uglavnom dijete sada nije dobro, ima velike bolove (makar on tako kaze), pa cak i gubljenje idredjenih cula, vida, govora, sluha, nekada grupno nekada odvojeno.
U porodici Kur-an zna uciti cetiri osobe, medjutim, njegove reakcije su velike na odredjene odjevne predmete, koji se spaljuju poslije toga, identifikator sumljive odjece je LASER, ali nas zabrinjava gubljenje cula, koliko je to ozbiljno, sta je najbolje u takvoj situaciji ciniti, reaguje na ucenje Kur'ana, spominje odredjene osobe da su oni sihirbazi iz komsiluka, najvise zene...
Dijete i porodica su u velikim problemima, molim savjet, DOBRO BI DOSAO! DA VAS ALLAH NAGRADI!pije ucenu vodu, masiramo ga maslinovim uljen nad kojim je proucena rukja,ali ne progovora ponekad i nekoliko sati...???

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Uto Apr 15, 2008 12:29 pm

Es selamu alejkum

Neka mu uce kur`an non stop, neka nadju par ucaca i neka se mjenjaju na smjenu.....

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Apr 16, 2008 3:22 pm

selam alejkum,Ebu Sumeaja brate,Ucenom vodom poprskajte svaki cosak kuce i u kuci,Ujtujutro i navece i pred spavanje da se pusta Sura El Bekare,i naravno nastaviti sa tom terapijom koju vec cinite.

ebu sumejja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 13, 2008 10:59 pm

Dijete je bolje, ali jos uvijek ima reakcije!

Post od ebu sumejja » Sre Apr 16, 2008 10:28 pm

Sve na sta je reagovao je spaljeno, hvala Allahu u porodicu imaju tri osobe koje znaju uciti Kur'an. Vodili su ga u Podgoricu kod nekog Ferida Orahovca, a koji mu je ucio rukju, ali je rekao da je rijec o veoma jakom sihru, oslabljen je, ali je jos uvijek jak. Pije ucenu vodu, pije maslinovo ulje, ali je problem sto se stalno zali na bolove, na umrtvljenost, na pospanost. Sada je pitanje, da li su to bolovi zzaista njegovi, ili bolovi dzina-sejtana cije nasrtaje dijete trpi???

Vjernica
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Avg 24, 2005 10:08 am
Lokacija: DE
Kontakt:

Post od Vjernica » Uto Jun 17, 2008 9:50 pm

Assalam aleikum, jel se izlijecilo to dijete Allahovom Voljom??
wa ssalam aleikum

I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Ferid Orahovac

Post od I ja sam došao » Sre Jun 18, 2008 5:48 am

Selamun a'lejkum we rahmetullah we be rekatuh
Ferid Orahovac je Allah najbolje zna bar koliko sam vidio,i procitao o njemu na internetu dobar brat pa vjerujem da ce taj brat biti uzrok da Allah dz.s pomogne tom djetetu. A to sto djete pominje neke zene iz susjedstva i govori da su one sihirbazice nemojte ni u kom slucaju nato nasjedat i napadat te zene niti bilo kog za kog djete kaze da je sihirbaz i da mu je bas taj ili ta napravio-la sihr.TO GOVORI DINN DJETETOVIM JEZIKOM i pokusava napravit nered i razdor u komsiliku pa cak i najblizoj rodbini znam sta je sve ocajan covjek u stanju ucinit radi svog djeteta TO U PRAVO DZINN I HOCE kad bi nedao Allah doslo do masovnih ubojstava on bi tad u tom pogledu bio zadovoljan znaci uspio bi bar u jednom djelu svog nauma. nadam se da nisam kasno procitao i napisao komentar te da niste nedao Allah vec stupili u svadju sa komsijama slijedeci sejtanove spletke a ako jeste moj vam je savjet trazite od ljudi halal.
Molim Allaha da se smiluje tom djetetu i tokloni od njega to sto ga muci
we-selamu a'lejkum we rahmetullah we berekatuh

ebu sumejja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 13, 2008 10:59 pm

Post od ebu sumejja » Pet Jul 04, 2008 4:17 pm

Dijete je Allahovom voljom izlijeceno, imalo je velikih problema, a sada je hvala Uzvisenom Gospodaru totalno zdravo..
U svadju sa komsijama se nije islo, ni sa kim, hvala svima koji ste postavili komentar i time dali svoj doprinos ka sto skorijem iznalazenju rjesenja iz delikatne situacije!

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Sub Jul 05, 2008 3:36 am

ebu sumejja napisao:Dijete je Allahovom voljom izlijeceno, imalo je velikih problema, a sada je hvala Uzvisenom Gospodaru totalno zdravo..
U svadju sa komsijama se nije islo, ni sa kim, hvala svima koji ste postavili komentar i time dali svoj doprinos ka sto skorijem iznalazenju rjesenja iz delikatne situacije!

Es Selamu Alejkum We Rahmetu Allahi We Berekatuhu

Svaka hvala i zahvala pripada Uzvisenom Allahu, dzelle senuhu, i neka je mir i spas na posljednjeg Poslanika, Muhammeda, sallallahu alejhi ve sellem.

Vjernica
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Avg 24, 2005 10:08 am
Lokacija: DE
Kontakt:

Post od Vjernica » Čet Jul 10, 2008 1:01 pm

Alhamdulillah
bas me obradovao tvoj post da je dijete Allahovom Voljom ozdravilo..
wa ssalam aleikum

BozjiRob
pisem pomalo
Postovi: 46
Pridružio se: Pet Jul 11, 2008 4:59 pm

Post od BozjiRob » Uto Jul 15, 2008 11:34 am

Allahu Akbar!

Odgovori