Pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Pon Apr 14, 2008 9:18 pm

...a Nihade odkud ti to znas za ovoga Ganjgu, da li si provjerio ili samo nacuo?

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Pon Apr 14, 2008 9:58 pm

Esselamu Alejkum.

Ono sto pisem,jasno je,ne volim da prozivam bez dokaza,a dokazi zato postoje.Ono sto sam napiso stojim iza toga.Osloni se na Allaha svt i istraj u tome.Budi Iskrena u Allahovim naredbama ,nema onog ko ti moze pomoci, ako ti Allah svt ne pomogne.

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Pon Apr 14, 2008 10:06 pm

Esselamu Alejkum

Tvrdis sestro da ti je "NAFAKA" zatvorena,da li ti imas dokaz za to da ti je nafaka zatvorena?Sta mislis da ti je Allah svt nafaku zatvorio,da li bi ti uopste sad bila na ovom forumu.Zapitaj se.?Koliko ja mogu zakljuciti previse vjerujes u prazne price ,onih koji izazivaju Allahovu srdzbu.

Hafiz
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Pon Mar 12, 2007 9:32 pm
Lokacija: Toronto

Es-selamu alejkum!

Post od Hafiz » Uto Apr 15, 2008 1:35 am

Pa logicno bi bilo da , ako ste vec blizu Senada da odmah njega pitate za termin i da krenete sa lijecenjem , bolje nego da raspravljate o drugima!

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Uto Apr 15, 2008 7:15 am

Pa jel`to ovaj Senad iz Doboja? Ovde na forumu?
Ako jeste sto ne kazete, ja pojma nemam! Kako da stupim s njim u kontakt? Broj telefona?
Hvala!

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Uto Apr 15, 2008 12:32 pm

Es selamu alejkum

Znam ja za gangu, jer znam neke koji su isli kod njega.....kloni se tog covjeka.
Koliko kosta autobuska karta iz Njemacke za Bosnu ?

dennispasa
Mlađi član
Postovi: 107
Pridružio se: Pon Jun 11, 2007 4:02 pm
Lokacija: slovenija

Post od dennispasa » Uto Apr 15, 2008 1:16 pm

Esselamu Alejkum poštovana sestro twity

Sve i jedan avtobus koji kreče iz Njemačke za Bosnu mora proči kroz Sloveniju. Redne linije jednom tjedensko imaju Biss tours, pa privatnik Prosič......i mali milijon drugih. Dogovori se sa Enesom kad ima vremena, a šoferu avtobusa objasni da ču mu InsAllah dok predže Slovensku granicu, povratnu kartu ja platiti.

Ako ti to odgovara javi mi se na privat.

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Uto Apr 15, 2008 2:12 pm

JOJ PUNO TI HVALA! I nek te dragi Bog nagradi za tvoju dobrotu. Ne trebas mi placati snacu se ja nekako. Nacu ja te pare, docu do Bosne ali treba onda nazad u Nj. i zivjeti od onoga sto mi je ostalo :cry:
Treba se naci prevoz iz Jelaha u Zavidovice, nema direktne linije. A ta seansa ce mozda kod brata Enesa trajati vise od 1h, pa kad me noc mozda uhvati treba traziti taxi, koji svi znamo vise kosta nego autobus. Al´ hajde nekako cu se snaci. I JOS JEDNOM NETREBATE MI PLACIATI NISTA HVALA VAM STO STE NA TO POMISLILI.
A sto vise cekam sve mi je gore i gore. Ali snacu se!

Odgovori