Razgovor sa dzinn-om koji prima Islam

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Razgovor sa dzinn-om koji prima Islam

Post od I ja sam došao » Pon Apr 07, 2008 12:25 pm

Selamun alejkum
Hvala i zahvala pripadaju Allahu dz.s salavat na Muhammeda a.s
Neznam dali sam odabrao dgovarajuce ime temi ali ako Allah da vidjet cemo. A samo ime nije ni vazno.Pokusat cu bit kratak.Mogao bih rec dva puta u zivotu sam se bavio necem sto bi mozda mogli nazvat exorcizam oba puta su to bile meni drage osobe.Prvi put je to bilo ubrzo posto me je gospodar svjetova uputio na pravi put(ne poticem iz Bogo bojazne sredine niti sam ikad sjedio sa poboznim niti ucenim ljudima tek sam poceo osjecat zelju i potrebu za vjerom)U stvari prvi put sam samo ucio iz Kur'ana sure ne znajuci sta je "Ispravno" a sta ne ali cijeli Kur'an je rukja i lijeci Allah a covjek je samo uzrok.Prvi put je osoba bila napadnuta u suton(osao je da se opere nakondnevnog rada na pumpu-cesmu) vjerovatno bez ucenja istihaze.Ja sam normalno klanjao i molio AllAHA DZ.S da mu se smiluje i popmogne mu.na momente je imao zastrasujucu snagu a na momente nije bio u stanju drzat par kg u rukama.Mene je u vise navrata pokusao uhvatit za vrat i napast dokbih kod njega ucio ali bi svaki put ustuknuo nakon pokusaja a nekad kao d abi bio odbacen.DA ne duzim Allah dz.s mu se smilovao i kabulio moje dove te ga izlijecio danas je sasvim normalan i familijaran covjek.veoma zanimljiv je drugi slucaj.Posto sam klanjao salatul lajl upucivaio sam razne dove Allahu dz.s dok jednom ne znam ni sam zasto nisam zamolio Allaha dz.s da me nadahne ucenju rukje da bih lijecio ljude ali razumije se bez iakvih ocekivanja ili pptrazivanja od ljudi.Ustao sam klanjao salatul lajl i cinio zikrullah nakon tog nesjecam se ili sam je probudio ili je ustala sama (nije ni bitno sad) kcerku da bi u dzem'atu klanjali sabah.Ona zivi Islamskim zivotom mozda je jedina bosanka u dzavi u kojoj zivimo koja nosi hijab a Allah dz.s najbolje zna.Posto smo klanjali sabah ja sam joj poceo objasnjavati zasto se Allah dz.s kune sa necim u Kur'anu. Zasto se kune jutrom.noci kada se smiri,vremenom.ona je normalno sjedila na stolici za stolom u kuhinji ja sam stajao kod nje.Kao da se cudno pocela ponasat rekla mi je:Kad smo bili u bolnici i kad si poceo ucit Kur'an pocela mi se desna ruka kocit"(Podvlacim nisam uopsdte imao namjeru da se bavim sa tim niti d aucim rukju kod nje sta vise i ne znam tacno koji ajeti spadaju u rukju,nisam vjerska ne znalica ucim u Kur'anuitd ali od rukje pojm anemam)Kad je ona to pomenula ja sam poceo sa ucenjem:Fatiha,elif lamim,el felek.an-nas al-ihlas ajetul kursi... nisam siguran da je redoslijed poglavlja kojim sam ucio tacno nabrojan ovdje Allah dz.s najbolje zna)Allah ekber da nije bilo moje djete Allah najbolje zna kako bih se ponasao ali s'obzirom d aje moja kcerka u pitanju nisam mogao nazad (zanimljivo nisam ih se plasio) pocele su neke cudne grimase i deformacije lica kocenje desne ruke uz izoblicavanje u nepriordan polozaj,preveo sam jeda leze na trosjed(kauc)pokrio je uceci istihazu pustio CD-RUKJU i ucio skupa sa ucacem rukje nekad sam pokusavao uspostavit kontakt sa dzinn-ima.Rukesu joj se kocile i cudno vrtile i pomjerale kao i lice u raznoraznim grimasama i usne su se postavljale u cudne polozaje na jednom se zacuo glas slican rezanju hrapav zastrasujuce grub ne prirodan glas:Pitao sam:koliko vas je u njenom tjelu,nije bilo odgovora.Opet sam nastavio ucit i nakon kraceg vremena sam upitao jesi li dzinn ili sejtan?(zaboravio sam navsti da sam na njen zeludac(stomak) stavio mushaf kao i po jedan primjerak mushafa na grudi i na celo )Cuo se glas SEJTAAAN hrapav neprirodan kakv nikad pre uzivo cuo nigdje nikad nisam(kcerka normalno kaze SEJTAN L.A.A.S A NE SEJTAAAAN L.A.A.S) Ko sto sam vec rekao iz neiskustva ili Allah najbolje zn akojeg razloga se nisam trudio da je natjeram da kaze koliko dugo (dzinn kjafir je rekao za sebe da je Sejtaaan kad sam pitao jesi li musko ili zensko dobio sam odgovor zensko).Nakon objasnjenja da im je zabranjeno da nasilje cine trazio sam d anapusti to tijelo,na pitanje koliko dugo je u tijelu i zasto je tu nisam dobio odgovor,pitao sam"hoces li primit islam Allahovom voljom i poc pravim putem pristala je to je bilo izrazeno klimanjem glave u potrdnom smislu.Trazio sam da ponavlja sehadet za mnom sto je i pristala sa zastrasujucim hrapavo-neprirodnim glasom je tri puta ponovila sehadet tesko to izgovarajuci rekao sam da se Allahovom voljom i dozvolom i u ime Allaha zaputi u njenu desnu ruku gdje cu joj otvorit put na njenom kaziprstu da ziadje i da se zaputi u Mekku gdje zivu dzinn-i Muslimani te da ce je oni poucit imanu.Trazio sam da na sebe sazove Allahovo prokletstvo ako ikad vise udje u bilo cije tijelo ili nasilje bilo kom ucini ili se vrati neka je Allah.dz.s pretvori u pepeo i razaspe na sve 4 strane svijeta ponovila je to za mnom.Nakon tog se kcerka smirila ja sam mislio da je sve zavrseno tazila je d aide promjneut abdest.Rekla mi je da misli da nisu svi izasli da ona osjeca daih je u njoj jos 10-20 Allah ekber. posto je ponovno uzela abdest nastavili smo posebno je zestoko reagovala na 102-gi ajet sure al-baqara,pokusavala ja sa ogromnim gnusanjem i gadjenjem doslovnu piknut mushaf sa grudi,uzeo sam joj ruku ucec istihazu i vratio nazad niuje je vise mogla pomjerit,zestoko je vrtjela glavom lijevo i desno pokusavajuci zbacit mushav sa glave(prvo se zalila da osjeca kako je dave-stiscu sa ogromnim rukama vrat).Da ne duzim i da malo skratim ponavljao sam rukju sa CD-eja i moje ucenje uz povremene pokusaje uspostavljanja kontakta sa njim aali vise nije bilo nikakvog glasa.Rekao sam:Ubijam vas i spaljujem Allahovom dozvolom i voljom Kur'anom i ja prestat necu imam vremena.Tad je nastupila jedna konfuzna situacija glava joj se trzala cas potvrdno cas nijecno kao da je ukljucena u struju i cuo sam njen(kcerkin glas SVADJAJU SE (misleci na dzinn-e) ja sam im rekao da idu u njenu desnu ruku gdje cu im otvorit put na njenom kaziprstom pokusavao sam uzet njenu desnu ruku ali nije mi dozvoljavala skrivala je ruku,otimala je i povremeno mahala sa njom(poslije mi je rekla d ame je pokusavala udarit ali d aje uvijek nailazila na neku barijeru kao da udara u stol) jednom sam povisenim tonom rekao:NAREDJUEM VAM U IME ALLAHA DZ.S ALLAHOVOM DOZVOLOM SE ZAPUTITE U NJENU DESNU RUKU OTVORIT CU VAM OTVOR UNJENODM KAZIPRSTU IZLAZITE ALLAHOVOM VOLJOM I SAMO ALLAHOVOM VOLJOM I DOZVOLOM I AKO SE IKAD PONOVNO SRETNEMO SPLAIT CU VAS KUR;AN ALLAHOVOM VOLJOM I DOZVOLOM.Veoma zanimljivo kao da joj se ruka naglo otkacila od neke opruge jednostavno se brzo tako rekuc mahinalno (sto ona nij emogla kontrolisat tako mi je poslije rekla) ispruzila prema meni i dajuci mi kaziprst posto sam im napravio otvornakon kraceg vremena kcerka se smirila vise joj nisu msetali mushafi na:celu.grudima ni na stomaku.ponovio sam jos jednom ili dva put (nisam siguran) sjelu rukju nije bilo nikakve reakcije ona je normalno mogla ponavlajt rijeci rukje mogla je normalno ucit ajetul kursi,el-felek,an-nas... negdje oo sredine ucenja druge rukje pocela je govorit da joj se spava ja sam je odrzavao budnom cesto je zovuci i kaako da se izrazim drmajuci je da ostane budna.Poslije je reklada misli da su svi izasli da je prilicno sigurna da ih vise nema u njoj.Rekla je da je to osjecala negdje od14-te-15-te godine a sad joj je 19-ta.U ne koliko navrata se desilo da jednostavno prestane disat nakon sto je hitn aodveze u bolnicu (u jednom navratu su je morali maltene ozivljavati 0 (govorila je da joj nije tesko da ne dise.Doktori nekog valjanog razloga zato nisu nalazili ali d anebi ispali glupi rekli su kakoje to depresija i d aona kad je uzbudjena dise tri puta brze no sto je normalno i kao navodno se zagusi sa vazduhom.Ona se cijelog desavanja za vreme rukje sjeca onako kao da je to desavanje nekom drugom a nenjoj a nwe ceg se ne sjeca ili nije sigurna opisala mije glas koji je meni zvucao na rezanje.Rekla je da su se to dzinni meni smijali,vidjela je dzinn-icu kako ceka da joj otvorim prolaz na kaziprstu desne ruke i kao da je vidjela njenim ocima kako iznad okeana odlazi za Mekku (nekad je sigurna da je tako vidjela nekad ne potpuno) kad je rekla svadjaju se.Neki Sejtani su htjeli izac posto sam ja rekao d anecu prestat sa ucenjem i da imam vremena da cu ih Allahovom voljom i dozvolom spalit kur'anom ako ne izadju neki su htjeli izac a neki ne.pa su se oko tog i posvadjali.nadam se d aje krajnji rezultat svadje izlazak sviju njih l.a.a.s.Isti dan sam nazvao brata iz Egipta i sa njim razgovarao na tu temu dobar je Musliman u jednoj od dzamija je imam razumije se to radi potpuno besplatno a njegova profwesija je dr masinstva radi u firmi kao Inzenjer i od tog izdrzava familiju a kao imam radi besplatno.Zena mu takodjer nosi hijab ao i moja kcerka.Njegova zena joj je na moju zamolbu ponovno ucila rukju to sam trazio jer je ipak arapski jezik njihov materinji i mislim da to oni znaju bolje od mene.Kcerka vise nije pokazivala nikakve znakove opsjednutosti za vrijeme rukje jednim rjecima ponaala se normalno.Ja sam joj na med i vodu naucio ajetul kursi,fatihu,felek,nas ihlas elif lamim po 7 puta i to zastitio sa ajetul kursi rekao sam joj da med jede dva do tri puta dnevno a vodu da pije i da se potire po tijelu sa njom(razumije se ne postidnim mjestima niti po tabanima).Allah dz,s ju je(moje kcerku uputio na hijab ja na moju nesrecu sto sam bio duzan nisam ni pokusao ne znam zasto mozda misleci :kakva korist od prisile izacice u auto i skinuti to.Tek jednom je pocela da izlazi vani pokrivena kakva je na namazu takva na fakultetu i na poslu.Ni po kakvu cjenu nebi propustila namaz(inace klanjamo u dzem'atu kod kuce)Zelja joj je da postane hafizom kur'ana.Ako neko zna nesto vise sto bi Allahovom voljom moglo pomoci mojoj kcerki a sa samim tim i meni ili komentar ovog sto napisah zaklinjem ga Allahovim imenom da nam pomogne i napise to ovdje a moze mi se javit i n aprivate.
Allah vas nagradio i sve vam grijehe oprosto i dobrim djelima ih zamjenio,da vam Allah da ono sto vam duse i mogi i ono sto nemogu pozeljet u dzennetu.
Hvala i slava Allahu pripadaju salavat i selam na njegovog poslanika Muhammeda a.s
Wes-selamu a'lejkum

Odgovori