Spolna Nemoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sablja
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Uto Dec 26, 2006 9:09 am

Spolna Nemoc

Post od Sablja » Pet Jan 18, 2008 6:22 am

Citao sam knjigu "ostri mac protiv zlih sihirbaza" i u njoj pise da ako covjek ima impotenciju kad je sa zenom, a nema kad nije s njom onda je najvjerovatnije sihir. Onda pise da ako covjek ima spolnu nemoc stalno, onda neka trazi lijeka kod doktora.

Moje pitanje je: Dali je moguce imati sihr koji uzrokuje tu nemoc stalno. Ja evo 2 godine sam kao da mi je 150 godina a imam tek 28.

Razlog za ovo pitanje je sto se sa zenom u zadnjih nekoliko mjeseci stalno svadjam i osjecao sam da mi je omrzla. Pricao sam s jednim hodzom koji je rekao da ce uciti za mene i da ce mi biti dobro. I zaista nakon par sedmica kao da mi je ta mrznja izvadjena iz srca i sad sam OK sa zenom. Takodje mi je rekao da mi je neko prosuo vodu pred vrata na koju sam ja naisao.

Dakle mozeli sihr drzati covjeka u stalnoj impotanciji?

dennispasa
Mlađi član
Postovi: 107
Pridružio se: Pon Jun 11, 2007 4:02 pm
Lokacija: slovenija

Post od dennispasa » Pet Jan 18, 2008 12:23 pm

We alejkumusselam

Impotencija

Impotencija ili tjelesna nesposobnost izvršenja akta seksualnog odnosa javlja se podjednako kod muškaraca i kod žena. Impotencija kao rezultat džinskog djelovanja je ona koja se dešava usprkos potpunoj psihofizičkoj sposobnosti (impotentne) osobe, a posebnost je i u tome da je osoba impotentna samo napram svog supružnika. Imao sam priliku da razgovaram sa ljudima koji su bili impotentni prema svojim suprugama, a u svome lutanju (u tom vremenu nisu bili u okrilju vjere) seksualne odnose su, kao vid vanbračnog odnosa, nesmetano obavljali. Iako ostavlja traga na ukupnost bračnih odnosa, sihir impotencije »nema« za cilj remetiti druge segmente realizovanja braka. (SIHIR) impotencije se kod muškarca očituje kao nemogučnost erekcije, a kao rezultat tjelesne slabosti, kao posljedica straha, nesigurnost, pretjeranog razmišljanja, sumnje u čestitost supruge i dr., a sve se spomenuto dešava isključivo za vrijeme trajanja seksualnog odnosa. Impotentnost kod žena dešava se po identičnim uzusima kao kod muškarca, ali je posljedica drugačijih tjelesnih aktivnosti: refleksno ili bolno grčenje tijela, nekontrolisan plač ili smijeh, ravnodušnost, nezainteresovanost, strah od odnosa, koji rezultira izbjegavajem osamljivanja sa svojim suprugom, iznenadni napadi bijesa, prekidanje odnosa zbog »neodloženih« obaveza, krvarenje koje počinje neposredno ili u toku seksualnog odnosa i drugo.

(Kur'anska hamajlija, lijek i zaštita od sihira, uroka i ograme, Almin Omerašević, Zavidovići, 2005 godine)

Odgovori