Mozeli mi iko pomoc?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
fare
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 11:35 pm

Mozeli mi iko pomoc?

Post od fare » Pon Jun 25, 2007 10:50 pm

Selam Alejkum

Vec nekoliko godina imam psihicki problema...Vrlo mi je tesko pricat o tobe posto me je jako stid..
Problem moj je da nemogu da nemislim o nekim stvarima sto tjelo treba da prirodno radi.. kao sto je naprimjer disanje ili strepcanje ociju...To su sve prirodne stvari sto trebaju sami od sebe da dodzu..Ali meni su misli nekad samo oko toga tako da mi se je tesko skoncetrisat na bilo sta..Ovo utjece na moj zivot i ponasanje prema drugim ljudima.
Ali Hvala Bogu pa mi se ovo nedesava non stop..Ove Godine nije mi toliko pravilo problema ali u zadnje vrijeme jest..Ja neznam sta bi moglo ovo uzrokovat...Jeli sa mnom nesto nije uredu ili imali neki drugi razlog volio bi da znam.
Mojoj Mami dosta je ljudi sihire pravilo..Bila je kod dosta Hodza i kod jedne Hadzince i Ona je pitala jesam li i ja pod sihirama ali niko od njih nije nista nasao na meni..Svaki put sam skoro bio siguran da ce naci i na meni sihire i zeljno sam ocekivao da neko to pokusa da skine sa mene..
Posto ja u sebi osjetim da nesto nije u redu..I cesto sanjam tu Zenu sto je mojoj Mami sihire pravila...
Ovo je prvi put da ikome govorim o ovome ali stvarno trebam pomoc.
Ako ima neko neki savjet ili nacin da se ljecim volio bi da cujem..

Vidim da vi ovdje znate ko su prave Hodze u Bosni i koji mogu da pomognu..ako mi moze iko preporucit nekoga bio bi zahvalan.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jun 26, 2007 5:06 pm

Selam alejkum fare,sto se tice tih misli,jesili brate probao da kad ti misli dodju da okrenes glavu u lijevu stranu pljucnes(puhnes)tri puta i kazes E'UZU BILLAHI MINESH-SHEJTANI RADZIM,tako nas je nas Resulullah salallahu alejhi we selem naucio,tim nacinom se gube ruzne misli,a sto se tice ucaca eto ga enes pa ga posjeti.Selam alejkum

fare
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 11:35 pm

Post od fare » Uto Jun 26, 2007 6:43 pm

Hvala ti velika na odgovoru...Nisam tvoj prijedlog probao ali sad hocu.
A gdje Bude Enes?

Selam alejkum

din786
Mlađi član
Postovi: 70
Pridružio se: Sub Jan 07, 2006 8:05 am

Post od din786 » Uto Jun 26, 2007 7:50 pm

fare napisao:Hvala ti velika na odgovoru...Nisam tvoj prijedlog probao ali sad hocu.
A gdje Bude Enes?

Selam alejkum
Enes je u Zavidovicima.

fare
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 11:35 pm

Post od fare » Uto Jun 26, 2007 9:31 pm

Ja sam U Skandinaviji..Ali idem za koji dan dole..Mozeli se ikako preko telefona?

Selam alejkum

talijan001
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 11:37 pm

Post od talijan001 » Ned Jul 29, 2007 9:55 pm

Esselamu alejkum brate ja bih da ti dam jedan savjet kao sto i sam kazes disanje i treptanje je prirodna stvar. Moj ti je savjet da odes kod nekoga na rukju da vidis imas li problema sa dzinima a i sanjaje te zene ukazuje na to da imas a Allah najbolje zna. J ti mogu preporuciti sejha Abdurezaka on ti zivi u sarajevu a ako ti bude trebalo vise informacija javi se

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pon Jul 30, 2007 4:54 pm

«A ti obraduj strpljive. One koji , kad ih kakva nevolja zadesi, samo kažu: Mi smo Allahovi i Njemu ćemo se vratiti.» (Sura 2, ajeti 155 i 156)

fare
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 11:35 pm

Post od fare » Ned Avg 12, 2007 11:26 pm

Selam Braco
Hvala vam na odgovorimo..Puno mi je bolje i lakse kad procitam vase rijeci :D
Bio sam kod jedne Hadzince sad kad sam bio u Sarajevu...Dala mi je da ucim jedne sure i rekla je da ce ako Bog da prochi ovo.

Odgovori