pitanje za sve koji bi mogli znat

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ibrahimovic
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 18, 2007 8:54 am

pitanje za sve koji bi mogli znat

Post od ibrahimovic » Pon Jun 18, 2007 8:22 pm

esselamu alejkum we rahmetulahi we berekatuhu

ovo sam cuo jos kao dijete vise puta pa me interesuje dal je istina. najme kod nas je bijo jedan poznat sihrbaz u sturlicu od sturlickoj platnici (Tale) on je sada rahmetli, uglavnom njemu je jednom iso jedan momak iz sela ono iz radoznalosti sta ce biti sa njim i tako to (mada svi kazu kako je sve pogadjao i tako to al imo je tu neku knjigu sa zvijezdama i sa tim barato-sihr), i taj momak je valjda imo obucene gace kontra i Tale ga je istjero iz kuce i reako mu da mu nista nece pricat dok ne obuce gace onako kako treba-mada ovaj momak nije ni znao da je on imao obucene gace kontra sve dok nije kuci doso i poblijedijo :shock:
e sad meni je i nane cesto pricala da kad idem nekud kod recimo "sumljvih" ljudi da obucem donji ves kontra ono kao da ne mogu mi ucarat il slicno.
E sad ja znam da samo Allah dz. odredjuje sve ali me ipak samo interesuje dal ima istine u tom vesu, jer toga sam cuo puno-mozda to sihrbazima smeta ili ....
neka vas Allah dz. nagradi za sav vas trud i neka vas ucvrsti u vjeri
Amin

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pon Jun 18, 2007 8:58 pm

es-sealmu alejkum,
ja mislim da su to sa gaćama babaske priče,

nemogu a da nekažem,glupost,gaće ga spasile!
i TALE neka mu se smiluje ALLAH dž.š nije bio iz šturlića niti š.platnice nego selo Mahmutovići koje je na drugoj strani.

o mrtvima, sve naj bolje

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pon Jun 18, 2007 9:18 pm

gluposti.

ibrahimovic
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 18, 2007 8:54 am

Post od ibrahimovic » Uto Jun 19, 2007 8:17 am

selam aljek
ja vjerujem da su to vjerovatno neke babarske price ali dosta ljudi je o tome govorilo kako su otisli gatari ili nekom sihrbazu da kad su imali obucen kontra ves da im nije gatao nit htijo imat posla sa njima. raspitajte se malo ako jos niko nije nista o tome cuo. mene samo interesuje zbog cega je to tako jer nema veze sa logikom.

Odgovori