pitanja za enesa hitno

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ammraek
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Dec 16, 2009 2:26 pm

pitanja za enesa hitno

Post od ammraek » Sub Dec 19, 2009 8:46 am

esellamu alejkum imam djevojcicu od 11 godina prije jedno dvije godine je imala dzina u sebi ponavljla je sto god dotakne to sse vraca i radi po par puta onda je neuzbilahi psovala sto je god nase islamko sura mezare nisane i tako to onda joj se u glvu uvukla neka zena kojoj smo mi jedne prilike na otvaranju dzamije dali sadaku i koja je imala nesto na vratu i kao ce ona biti bogata kako ce se obogatite onda sam ja pitla naseg efendiju imali iko ko lijeci ali mi je rekao kod nekog hodzu kod nas i jednog pouzdanog iz cazina ucinilasam gresku jer joj ovaj prvi napravi zapis ali nista nije bila bolje medutim sam je odvela kod ovog sto uci ispravno u cazinu i dok je ucio digla je ruku i tako potvrdila da ima dzin u njoj nije progovorrio ali ga je valjda hodza cuo jer je s njim razgovarao i ispitvao ga mi nismo culi njegove odgovore ali valjda hodza jeste rekao je da je musliman i nda mu je hodza rekao par put da izade ali prvo nije htjeo pa je mala poslije par nagovora tako jako uzdahnula i dao joj je da trosi neku vodu 7dana inace mala je veoma intiligenta ibila je odlican ucenik poslije je bila opet lose i na naogovor moje svekrve i mame moja mama ju je odvela kod nas ovdje kod neke zene kja to lijeci ali praktikuje to sto tako lijeci kao kad salijeva sravu isto nesto ucista ja znam sta ali mala je bila dobro jedno vrijeme i to joj se pogorsa oko onog vremene kad je to prvi put dobil i moja mama je zvala tu zenu i rekla joj da je mala lose ali bio je ramazan ali ona to neradi ramazanom i neki dan je zvala ali rekla da nemoje primiti jer ima puno posla da dode poslije nove godine e sad a nisam rada da ide njoj jer radi zapise a vidjela sam to na ovm forumu da to nije ispravno sad trenutno ponekad ponavlja stvari ii nekad je tako zamisljena i cesto se zali da je boli glava a i stomak je cesto muci inace su nalazi u redu ponekad joj se nekad cesto po tjelu pojave ogrebotine kao neko kad vas izgrebe noktima i to traje par minuta i nestane kako je i doslo inace nije alergicna ni nasta izvinite ako sam oduljila ali eto trazim odgovor i htjela sam da sve ispricam maksuz sllam od mene sellam alejkum inace je voljela ici u mejtaf i brzo nauci sure i sve sto joj efendija zada ali vise ne zeli ici inace zivimo nama uz dzamiju i jako me sramotra efendije jer smo nace i kucni prijatelji kaze da ode u mejtaf ali se sakrije kod jedne komsinice dok ne prodi mejtaf i tad se vrati kuci kao da je bila u mejtafu nebi ni znala da neide da mi ta komsinica nije rekla

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: pitanja za enesa hitno

Post od Enes » Ned Mar 21, 2010 9:21 pm

Molim Allaha da olaksa stanje u kojem se nalazite.
Da efendija cuje dzina kako prica a vi ostali da ne cujete, nije nemoguce al ako je tako onda ima direktan kontakt s njima sto nije u redu.
Moja pretpostavka da je to rekao na osnovu iskustva i pojedinih rekacija tokom rukje i onoga sto ste mu vi iznijeli a Allah opet najbolej zna.

Sto se tice ostalih posjeta, to ne bih komentarisao.
NE znam da li ste uspjeli da rijesiti do sada problem, jer ja nisam dugo vremena bio na forumu pa nisam odgovorio do sada.
Uglavnom moja preporuka jeste da se ide na rukju, da se koristi terapija koja se da i da ne ocekujete da ce problem tek tako nestati.
Morate se svi potruditi malo vise dok se to dovede u normalno stanje.

Odgovori