Pitanje za učače rukije

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mirza
Mlađi član
Postovi: 102
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 9:56 am

Pitanje za učače rukije

Post od Mirza » Pet Maj 11, 2007 6:41 pm

Selam alejkum

Ovo je pitanj za učače rukije. Jeseli ikad prilikom učenja rukije osjetili kakave neugodam miris. Neču da kažem koji da ne bi nekome stavljao rijeci u usta

selam alejkum

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pet Maj 11, 2007 7:00 pm

Ono sto sam ja primjetio jeste da ponekad kada pustam krv iz prsta, ta krv ima jako neugodan miris(bar se tako meni ucini, kao miris pokvarene ribe).
Desi se ponekada da osoba kada povraca tokom rukje, ono sto povrati jako neobicno ''mirise''. RAzlikuje se od ''mirisa'' koji je uobicajen na povracanje :D

Hafiz
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Pon Mar 12, 2007 9:32 pm
Lokacija: Toronto

Sellam!!!

Post od Hafiz » Ned Maj 13, 2007 6:44 pm

Sellam alejkum!
Vise puta se desavalo da pacijenta oblije znoj koji izuzetno neugodno mirise najvise podsjeca na septicku jamu,zatim isto tako kada se javi podrigivanje i otezano disanje tada i neugodan miris izlazi iz pacijenta,toliko neugodan da da sam prvi put umalo i ja povratio!

AnidaH
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Sre Okt 01, 2008 9:01 am
Lokacija: Tuzla

Re: Pitanje za učače rukije

Post od AnidaH » Pet Okt 03, 2008 11:29 am

Selam alejkum!

Znam da je pitanje već postavljeno i dati odgovori ali volila bi upitati da li se u te mirise ubraja i miris (oprostite mi na izrazu) "puštenog vjetra" ? Naime, ja dok slušam rukju obavezno se trza cijelo tijelo i znojim se a taj znoj mi se čuje na već prethodno spomenuti miris, čak ponekad osjetim da mi i iz usta smrdi tako? Da li to znači da dragi Allah spaljuje džina u meni ili je to samo moj subjektivni osjećaj?

Odgovori