FARUK-MEHMED2

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
FARUK
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jun 30, 2005 10:43 pm

FARUK-MEHMED2

Post od FARUK » Pon Jul 04, 2005 8:06 pm

Esselam alejkum,
Enese hvala Ti na odgovoru, moram biti iskren išli smo na dosta mjesta, ali pitanje je ko stvarno zna, može i želi pomoći? Ne patimo od materijalnog, zahvalni smo Allahu Dž.Š. što nas je obdario sa dvoje divne djece. Znamo da je ima dosta zavisti, ali htjeli bi biti sigurni da kod nas nema uroka, sihira i ostalog. Molio bih Te da nam preporučiš nekog ko se klanja samo Allahu Svevišnjem, ili ako možeš i želiš da nam Ti pogledaš. Do sada svi su tražili novac, izuzev dvojice efendija do kojih više nismo u mogućnosti doći. Ja ću Ti navesti nekoliko primjera koji su se nama desili:

1. kćerka je tiho plakala i zvala nas iz sobe, rekla je da NEKO IMA U SOBI I DA SE KREVET POMJERA
2. jedenom je rekla da joj je iza leđa stojao Kinez
3. sin, iako je velik ima strah da sam spava u sobi, jer čuje disanje i dozivanje
4. kasno navečer čuje se u kući pucanje
5. ja često sanjam kako ću pasti sa visine
6. ženi dolazi slabo, odjednom poblijei i gubi se, nalazi su u granicama normale
7. često naiđu naleti nervoze, svi postajemo nervozni
8. svaki put kad krenem raditi nešto u kući ja se obavezno ozlijedim tj. okrvavim, nikako se ne mogu skoncentrisati na posao, mnogi poslovni aranžmani su pored svih nastojanja propali
postoji još veliki broj primjera, želio bih Te pitati da li je ovo sve normalno. Vjerujemo u Allaha dž.š. unaprijed zahvalni

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pet Avg 05, 2005 10:39 am

Sto se tice opisanog, ne iskljucuje djelovanje nevidljivog, tj da ima uticaja sihra i dzina.
Po pitanju djece, ona dok nisu punoljetna imaju zastitu i jako rijetko se desi da se njima desi da ih dzinni napadaju.
Moze se desiti da vide neke stvari ali da to bude samo razlog da se vi zaplasite i mislim da ti i supruga imate problem sa ove strane.
Nastojite da odete na rukju da vam se prouci i da se pridrzajete uputa koje dobijete.
Da ne idete nikom ko trazi vase ime, prezime ime majke i datum rodenja.
Isto tako da nije zgoreg da upitate za cijenu, jer je danas sve vise onih koji precjenjuju svoj rad.

Odgovori