Vec nekoliko godina niko ne zna mi reci sta tacno znaci ovo

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
AldinN01
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Dec 08, 2016 10:47 am

Vec nekoliko godina niko ne zna mi reci sta tacno znaci ovo

Post od AldinN01 » Čet Dec 08, 2016 10:56 am

Esselamu Alejkum
Od svoje 12 godine sanjam Allahove poslanike, Meleke u ljudskim oblicima, Sanjam dzennet i pricanje sa Allahom iza zastora, sanjam Isa a.s i rat protiv dedzala, to je najcesce, jednom sam sanjao da sam umro i da sam video 2 meleka i oni su bili nasmejani. Sanjao sam Muhammeda s.a.v.s da klanjam sa njim sabah namaz. Moja porodica toliko ne klanja brat i otac dzumu namaz.. Neki moji prijatelji su presli u islam uz Allahovu volju, hvala Allahu.. Trenutno imam 15 godina. Zvali su mi hodzu i pricao sam sa njim i on je samo rekao da sam dobar vernik i da cu biti dobar covek.. Profesor iz veronauke mi je rekao za jedan san sto je protumacio Muhammed a.s ( sanjanje teranje stada ovaca ) da to znaci ko sanja dobice upravu nad arapima i nearapima i moj profesor iz veronauke njemu sam stalno pricao svoje snove on je rekao upisi medresu i sredicemo nesto da odes u Saudisku Arabiju na fakultet i tako to.. Samo trazim pomoc znatizeljan sam znam da sam dete ipak me zanimaju ovi snovi i ako ima neko stariji,uceniji, da mi pojasni. Hvala na saslusavanju i unapred :)
Selam Alejkum

Odgovori