pitannje za Enesa

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

pitannje za Enesa

Post od halima1 » Uto Nov 22, 2016 3:55 pm

essalamu alejkum Enese,
pokusala sam poslati privat poruku tebi ali nesto nisam uspjela hair inshaAllah
naime, ovih dana sam radila rukju i primjetila sam da bi kad se bas potpuno opustim ono kao da cu zaspaati a malo me lagano gurne glavom u nazad iako mi je glava nagnuta bila naprijed u toku rukje. Kao da mi neko lagano vakumski povuce donji dio mozga ili glave ( ne znam kako da objasnim) i kao da mi se malo zavrti ali to traje vrlo kratko.
naravno bude i raznih misli,ponekad vidim samo neko kao kratko pogleda ,a ponekad samo onako neki nemir a onda kao sto rekoh kao da cu zaspati toliko utonem.
meni je intersantno to sto me cesto opusti kao hocu da zaspim ali sam svjesna i cujem citavo vrijeme ucenje qurana.Pa onda opet kao vise postanem sam svjesna. Isto tako pojave se ponekad neke osobe sa naocarima , ne shvatam.
A davno kad sam tek pocela slusati rukje prije nekoliko mjeseci zaspala bih u toku rukje ( negdje mozda na sredini pa pri kraju) i onda bih se naglo probudila i srce mi lupa jako ( ovo je bilo prije ali eto da spomenem).
Sanjam opet isto kao da sam sa nekim muskarcima ali niko me ne napada nego kao da ja to hocu estaghfirullah. Ili me neko trazi cijelo vrijeme i ja se pokusavam sakritii ili skloniti nedge ali to nisu nikakve strasne face niti zivotinje samo onako eto likovi.Dugo vremena sam imala snove da se nalazim u wc .
stvarno sam zbunjena
Molim te odgovori mi ako imadnes vremena
da te Allah pomogne i zastiti jer pomazes ljudima
essalamu alejkum
jazakh

Odgovori