San

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Lmljd
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Sep 13, 2016 3:34 am

San

Post od Lmljd » Uto Sep 13, 2016 4:07 am

Sanjala sam cudan san i zanima me sta bi on mogao znaciti.
Bila sam u nekoj kuci, na spratu sa balkonom i tu klanjala pola unutar sobe pola na balkonu. Oko mene su bile bijele zavjese, a sa desne strane otvor i crna rupa ali je imala dno. Nesto kao kuca strave sa ruznim zvukovima. Kad stignes do dna izgleda da je neko bio dole cuo se vrisak i ponovo jako ruzan zvuk. Pokusala sam da vidim sta je unutra, ali svaki put kad bi i prst stavila unutra vuklo bi me prema dole. Zato nisam htjela unutra da se spustim, vratila sam se nazad i odjednom klanjam, bas kao sto sam navela na pocetku. Nakon sto sam zavrsila dok sam sjedila dole i predavala selam i molila Boga cula sam neki glas koji je govorio da ponavljam za njim. Ne sjecam se svega ali nesto kao da to ili taj dole u rupi ne postoji, "samo je jedan Allah" cula sam i ime tog dole ali ne sjecam se tacno uglavnom sve lose mi je govorio za to dole i da je samo jedan Bog, da ponavljam
dijelove sure a onda na kraju Elhamdulillah ili La ilahe illalah i rukama sam presla preko lica. Cijelo vrijeme te bijele zavjese bile su oko mene kao da vjetar ih razbacuje iako je sve ostalo bilo crno, dok na kraju nisam se okrenula na desnu stranu i vidjela sunce kako izlazi, sve one boje i tad sam znala u sebi da klanjam sabah. San sam sanjala u vise dijelova. Budila sam se 3-4 puta na svakih pola sata, 40 min. Svaki put kad bih zaspala samo bi nastavila sanjati isti san. Da li ovaj san nesto znaci, posto uglavnom imam cudne snove?

Odgovori