trebam pomoc

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
mira
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 7:34 pm

trebam pomoc

Post od mira » Pet Dec 09, 2005 11:51 am

Selam Alejkum!
Nadam se da mi moze neko unekoliko pomoci.Jer me jako muce strahovi, Bila sam skoro 2.je godine u vezi sa jednim momkom.Nakon njegovog prekida tada, kad me je ono najgore doba proslo pojavio se neki cudan osjecaj mi u grudima, strah, nezadovoljstvo, plac bez razloga, trpila sam 2 mjeseca, sve sam mislila da je to zbog njega,zato sto sam izgubila dio svog zivota,Nisam sebi znala pomoci, tako da sam otisla kod hodze, on mi je odma opisao moje osjecaje, da mu nisam ni govorila, i rekao je da smo nagazili na sihir, da je napravljen na kucu a posebno na mene, dao mi je zapis koji sam stavila u vodu i tu vodu pila, nakon drugog puta posjete kod hodze bilo mi je potpuno lakse, dao mi je hamajliju koju sam nazalost nakon 3 mj. izgubila. Proslo je par mjeseci, ja sam se osjecala dobro ali tog momka nikad nisam zaboravila, Prije 2 mjeseca je se desilo nesto meni nevjerovatno, nakon skoro 2.je godine naseg raskida mi smo se pomirili, bili smo presretni i on i ja, s vremenom smo se i zarucili, i umjesto da budem presretna ja to mogu samo djelimicno, opet se neki strah pojavio u meni, nemogu da jedem, place mi se cesto, i osjecam nervozu u stomaku. Imam strah prije naseg susreta, strah me kad me pozove na tel. nekad mislim da imam razlog za te strahove, nadjem ih, uvijek imam osjecaj da mu moram nesto priznati i reci, sto je zapravo i nebitno,i sto ga se netice, ali ja nemogu naci svoj mir dok mu nekazem, i nakon toga mi bude bolje ali za dan, dva opet isto, strah!To vise nije za izdrzati, mlada sam, i stojim korak sa njim prije nase budeucnosti, o kojoj smo obadvoje mastali a ja nemogu da se radujem, znam da samo sa njim mogu biti sretna i rahat u zivotu, ali nesto mi neda,nemogu da se opustim u toj vezi, dali je moguce da to nije izlijeceno, ili kroz to sto sam izgubila hamajliju da se ponovo vratilo, najogre mi je ujutro kad se probudim a najlakse uvece kad legnem, jer znam da cu zaspati i necu na to misliti, uvijek sam bila zadovoljna u zivotu, i radovala se malim stvarima, trenutno mi se desava nesto najljepse a ja poludih od tih strahova,kroz njih se nemogu koncentrisati ni na posao niti me bilo sta drugo raduje, bojim se da na kraju ja necu biti razlog zbog cega ovaj puta necemo uspjeti. Sta da radim, kako da sebi/nama pomognem??

Odgovori