pitanje za Enesa o sihirima..

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
galija
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Apr 02, 2015 6:21 pm

pitanje za Enesa o sihirima..

Post od galija » Čet Apr 02, 2015 6:54 pm

Postovanje,novi sam ovdje na forumu,pa imam par pitanja o sihirima koji su vjerovatno uzrok svih mojih problema.

Da pocnem,bio sam u vezi 9 godina sa osobom koja je od mene strija 8 godina,ja sam 83 a ona 75,i razlicite smo vjere ja sam hrvat a ona muslimanka.Nikome nije to smetalo osim njenoj majki.U tih 9 godina nismo se nikad posvadali da nismo pricali po nekoliko dana i uvijek smo bili zajedno,no zadnje dvije godine veze su bile uzasne,naglo se sve promjenilo i pocele su se desavati cudne stvari.Njena majka je od pocetka njenog rodenja radila neke cudne stvari njenim roditeljima.Njenoj mami su bile prskana odjeca i donji ves necim crnim,njenom ocu sve jedna etiketa na robi je bila presjecena n pola,nalazili su i krvave pare u potkrovlju i bisere po dvoristu,puse po kuci i to uvijek samo tri puta i hrpa drugih stvari.Oni su to donekle uspijeli rijesiti no medutim opet se pocelo desavati ali meni,zadnje dvije godine su bile katastrofa sto je dovelo do raskida bez ikakvog razloga.Ona je isla nesto to rijesavati ali mislim da to majka uvijek obnavlja njoj da se nebi vratila meni.Meni je odjeca bila parana,nalazio sam secer u patikama,kad krenem kuci navece od nje nadem jaje pred vratima i slicno.Kad smo raskinuli znali smo izici na kafu i bide nam super,no u jednom momentu se okrene za trista stepeni i nece da cuje za mene i tako par dana,pa onda opet iz pocetka izademo na kafu i opet ista stvar.Znam da to nije sve cisto,jer je rekla kad smo se razilazili da joj je stalo do mene i da me voli no jednostavno vise nema snage.
Zanima me vase misljenje i da li se to moze rijesiti.
Unaprijed hvala..

Odgovori