Bismillah! Ako moze odgovor ili savjet, insa'Allah.

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Tevvekul

Bismillah! Ako moze odgovor ili savjet, insa'Allah.

Post od Tevvekul » Sre Dec 07, 2005 2:21 pm

Bismillahir-Rahmanir-Rahim

Neka je hvala Allahu (subhanahu we ta'ala) i neka je Selam i salavat na Allahova Poslanika Muhammeda, sallallahu alejhi we sellem.

Es-Selamu 'alejkum weRahmetullahi weBerekatuhu!

Ja bih zamolio za jedan savjet, insa'Allah.

Naime, susrecem se sa nekim (mladjim) ljudima na internetu koji su bisexsualci. Dakle, privlace ih muskarci. Mislim, kad primjetim da su veliki oholnici i da ne zele savjet prihvatiti, ostavim ih, medjutim, primjetio sam da ima i vjernika koji imaju isti problem. Prije dvije-tri godine sam jednog takvog vjernika upoznao. Nisam znao da je on taj, tj. da je na takav nacin bolestan, ali sam primjetio kroz neke rijeci, kroz citanje 'izmedju redova' - takodjer, provjerom na neke nacine, da taj momak ili covjek je doista to sto sam i sumnjao.

Molim Allaha da mu pomogne kao i nama svima. Amin.

Pa me je to razalostilo a u jednu ruku i malo mi dalo nade da ce pronaci lijek, kad sam cuo da je se uhvatio vise vjere u praksi i da je nasao drustvo cisto, tj. vjernike. Dakle, zeli da se izlijeci i nije zadovoljan time sto je, medjutim, kako sad da se izlijeci, na koji nacin ?! Ja imam neke odgovore, a nalaze se neki i u knjizi 'Terbijjetul-evlad fil islam' - 'Odgoj djece u islamu' knjiga koju je izdala Aktivna Islamska Omladina BiH i ima oko 780 stranica, jako poucna i dobra. Mislim da znate o kojoj knjizi govorim.

Jos bih napomenuo da sam upoznao neke momke i sa Kosova, radi se o Bosnjacima, koji su mi kroz pricu kad su uvidjeli da sam vjernik, elhamdulillah, priznali neke stvari i povjerili mi se, te izmedju ostalog ima i onih koji su mi spomenuli ovaj problem, ovu bolest koju sam gore spomenuo a to je da ih privlace i muskarci i zene, nekad zene a nekad muskarci vise, zavidi od perioda... sigurno misle da zaborave na odredjen period na muskarce odnosno na zene.

Da li treba preporuciti takvima da se lijece na prvo s medicinskog stajalista, dakle kod doktora a uz to i Allahovom Knjigom Kur'anom, jer je u njoj svaki lijek.

I jos kao pod pitanje bih postavio: Da li je je moguce sihr da takvi imaju, dakle da imaju sihr da privlace ih muskarci (ili cak sam susretao se i sa djevojkama preko interneta koje privlace druge djevojke a to sve znam jer mnogo kontaktiram sa nasim narodom ) ?!

Molim Allaha (subhanahu wa ta'ala) da vas nagradi.

Neka je hvala Allahu (subhanahu wa ta'ala) i neka je selam i salavat na Muhammeda sina Abdullahova.

Esselamu alejkum we Rahmetullah!

Odgovori