Pomoc

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Nepoznato_A
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Feb 04, 2015 10:06 am

Pomoc

Post od Nepoznato_A » Sre Feb 04, 2015 10:23 am

Selam,

nasla sam ovaj forum i nadam se da ce mi se moci pomoci,

nedavno (proslu godinu) ucio mi je jedan hodza rukiju mnogo sam imala problema i vidjela svojim ocima kako jedna osoba (necu da govorim o kome se radi) prokuhaje zapise i nama sipa u kahvu ili slicne stvari. Tako da sam se bila odlucila to da mi se oduci kada mi je to uradjeno osjecala sam se puno bolje mada posle nekog vremena ponovo mi nije bas da kazem dobro. dok je mi ucena rukija pocela sam se smijat kao musko i na kraju mi se nesta/neko prikazao..

u medjuvremenu desava se sledece imam sina malog i uvjek kada je u svojoj sobi nocu mi place ja njemu ucim prije spavanja ali opet place (sto je mene i muza kazem vam zacudilo je da je samo u toj sobi kada spava).

mi smo otisli u bosnu kod jednog hodze kod gradaca da nepominjem ime.. taj covjek nam je dao 100 zapisa i svasta nesta da radim da kuham u vodi pa da pijemo da prskam stan pa te neke hamajlije pa svasta nesta ...

kazao je da kod mene i sina ima neki ogramak a kod muza sihir..

koliko ja znam zar netreba se uciti rukiju kada ima sihir a ne davati neke zapise... nikako mi nije jasno kako ja da palim nesta sto je iz kur'ana znaci ako je taj zapis stvarno iz kur'ana kako ja mogu to paliti kada ja uradim...

molim vas recite mi sta da radim dali je normalno da kad ode se kod hodze trazi ime majke i datum rodjenja?

sta ja sad da radim sa tim zapisima...

Odgovori