Pitanje za Enesa za disanje i oci

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Neckobos
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Okt 03, 2011 7:35 pm

Pitanje za Enesa za disanje i oci

Post od Neckobos » Ned Okt 12, 2014 6:58 pm

Esselamualejkum
Imam pitanje za Enesa ako bi mogao da odgovori:
Imam problem sa disanjem ali ne stalno, bio sam kod doktora prije par godina,i nista mi nisu nasli bas nista.sve pretrage sam izvrsio,rekao mi je dr da se probam malo opustit da je to malo psiha,i vjeruj da mi taj problem ne dodje po 6 mjeseci, a onda samo odjednom mi dodje.
Ne mogu da predahnem nemam dovoljno zraka,a kad sam bio kod doktora testirali su me kazu da je sve normalno,pa sam se zabrinuo da nije nesto drugo jer ufati me panika kad mi to dodje ,inace klanjam, ucim kur´an, slusao sam i rukju vise puta, nista nisam primjetio.

Drugo pitanje kad sam napunio 23 godine poceo mi je vid da slabi naglo,nikad nisam imao problema sa tim do 23 god.sada nosim sociva i stalno mi se dioptrija penje odnosno veca i veca je, Dioptrija je u Minusu na daleko ne vidim.
Medjutim jednom me je slucajno jedan sejh testirao bio sam u Djamiji bilo nas je vise i ucio je rukju ,ali meni su pocele oci da trepere toliko da ja nisam imao kontrolu nad mojim ocima.i morao sam progledati jer me bilo strah i rekao sam da necu vise strah me je bilo.On je rekao da ima nesto,reakcija se dogodila.I evo poslije par godina to me muci jos uvijek pa ako bi ti mi mogao reci sta da ucim i sta da radim da me uputis.
Da te Allah nagradi
Sellam

Odgovori