TRAŽIM SAVJET

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
boran
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Maj 20, 2014 4:42 pm

TRAŽIM SAVJET

Post od boran » Uto Maj 20, 2014 5:17 pm

Esselamu alejkum!

Često mi se događa da mi se u životu pojavljuju ljudi i situacije koje kao da se ponavljaju iako imam neki otpor prema tome nešto me navuče da uđem u određene odnose koji mi svaki puta donesu štetu i onda ispravljam krive drine ( do sada uspješno uz Božju pomoć) ali sve u svemu uvjek sam stepenicu niže i lošije iako sam na neki način pronicljiva osoba jednostavno iako vidim da neko ima namjeru da me prevari ili da mi nejde u korist uvjek mu pustim. iako nisam gladan i žedan imam osječaj da nikako mi nejde u životu naprijed uvjek se vriti u nekom začaranom krugu preljevajući iz šupljeg u prazno. Nisam musliman ali mi je muslimanska vjera u jednog Boga puno bliža nego krščanska vjera u kojoj sam rođen dali postoji mogučnost da se ovdje radi o nekom uroku i dali bi to bilo dobro provjerit nekako razmišljao sam o g. Seadu Okanović pošto mi je blizu Zagreba ali nisam siguran dali je to ispravan naćin.

Isto tako moj otac iako nije loš čovjek i nema loše namjere uvjek kad se pojavi u kući unese neki nemir i niko u njegovoj blizini nemože biti sretan i zadovoljan.

Hvala na odgovoru

Odgovori