Potrebna pomoc

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Melek81
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Okt 21, 2012 9:16 pm

Potrebna pomoc

Post od Melek81 » Pon Okt 22, 2012 5:43 pm

Sellam alejkum postovani,

na internetu sam naisla na Vasu web-stranicu, jer sam trazila informacija u vezi lijecenja kuranom. Kao prvo da Vam iskazem veliki respekt, za ovu stranicu. Lijepo je aranzirana i detaljno opisana.
Obracam Vam se, jer imam privatno jako velikih problema u familiji. Mozda mi Vi mozete nekoga preporuciti da nam pomogne.
Da Vam ukratko napisem svoju situaciju. Rodjena i odrasla sam u Njemackoj u normalnoj harmonicnoj porodici uz mnogo ljubavi, respekta i paznje, kako ja, tako i moj mladji brat.
Prije 3 godine sam upoznala svoga sadasnjeg muza, koji je zivio u Austriji, rodjen je u Bosni i dole je odrastao na selu. Ali za mene je bilo nebitno, jer se moze reci, da je bila ljubav na prvi pogled, s jedne i sa druge
strane. Da skratim pricu, mi smo se nakon nepune pune godine dogovorili da ja u Njemackoj napustim sve (2 posla, rodbinu, prijatelje, stan sredjen) i da se spojimo i pocnemo zajednicki zivot. On mi je tada naglasio
da ce mu majka sa nama stanovati na neodredjeno vrijeme, jer ganja pemziju, otac je vec bio tad u pemziji i vratio se u Bosnu. Ja sam bila na to sve pristala, i ako mu majku nisam bas poznavala naj bolje i na prvi pogled
mi se nije svidjela kao osoba, ali ipak sam pristala, jer sam mislila, da ona ima svoj zivot i ciljeve i mi nas i da ce se kad tad spojiti sa svojim muzem.
Medjutim kad sam se doselila (bila sam srecom odma poso nasla, tako da sam imala obavezu svaki dan i svoje pare), moj muz je poceo biti drugaciji prema meni, vidjela sam mu u ocima da nesto ne stima. Ali opet sam sebe tjesila,
da je mozda samo faza, dok se ne navikne na zajednicki zivot samnom. Jedne prilike, kad mu ja majka bila u Bosni u posjeti, imala sam cudan san. Neki glasovi su mi pokusavali u mracnoj sobi da nesto otkriju. I odjednom je bio
nestao mrak i nasla sam se u nasoj kuhinji (koja je spojena sa dnevnom sobom) i stajala sam ispred. Meni je taj san cijeli dan isao kroz glavu, i kad sam dosla s posla (dolazila sam uvijek prije kuci nego muz), ja sam otisla u kuhinju, uzela stolicu i popela se kako bih otvorila visecu prvu, kako ja otvori vrata visece, u tom momentu izleti neki bijeli komadic, kako sam silazila s stolice, pocela sam se tresti, kad sam se priblizila komadicu prepoznala sam bijeli sametni material, odmotala sam ga i nadjem u njemu komad aluminijske folije, te i nju podjem odmotavati, i u njoj nadjem 2 sitna komadica papira, zamotani salotepom, i ja to polako odmotam i nadjem 2 komada papira ispisana arapskim slovima. Bilo mi
je odma jasno, da se radi o zapisima, i ako to nikad nisam vidjela, niti je se i kad i ko u nasoj familiji stime bavio. Pocela sam da placem, pocela sam povezivati neke stvari, da je muz skroz drugaciji kad mu je majka tu, i da malo
dodje sebi kada nje nema. Njemu sam bila te zapise placuci pokazala i rekla mu dali je on svjestan sta je to, i dali on zna da je strogo zabranjeno takvim stvarima se baviti. On je odmah izasao u drugu sobu, kako bi nazvao majku
i pitao je dali je ona zapise podstavljala u stanu (cula sam sve kroz vrata jer je bio jako ljut). Ona je valjda prvo se klela da nije, dok on nije jos vise povisio ton i rekao: nisam ih ja stavio, nije Melek81, ko je drugi, da nije duh doso pa stavio?
Onda je se ona navodno sjetila da je to zapis za oca bio, da ga sacuva bolesti! Pri tome je ostalo, ja sam znala da je laz, jer otac kao prvo nije zivio tu, kao drugo, zapisi su strogo zabranjeni a kao trece, zapis ga sigurno od bolesti spasiti nece. Muz je to bio negdje likvidiro nisam ga vise ni pitala. Tu noc sam opet imala cudan san, slican ko priosnjem, samo sto sam se tada nasla u sobi moje svekrve ispred njenog ormara. Sutradan sam opet poslije posla usla u tu njenu sobu, i
ako to nikad nisam radila niti bi ulazila nekome u intimu i privatnost, ali taj san me je natjerao. Otvorila sam odma prva vrata, kao sto sam vidjela u snu. Tu je bilo vise stalazica sa garderobom pomotanom. Ja sam zazmirila i stavila ruku negdje u sredinu ormara izmedju robe, i napipam jedan list papira, opet sam se bila pocela tresti. Kad sam ga izvadila pocela sam da citam, gore je pisalo na latinici ali na arapskom jeziku 2-3 recenice, ali bez bismillahirrahmanirrahim, ispod je stajalo, koliko puta da se to izgovori (na bosanskom jeziku), te da izgovara nekoliko puta ovu recenicu: crko puko ako mene ne sluso! I na dnu je pisalo, zapise drzati na visokom mjestu gdje se naj vise nalaze! Znaci u mnozini je pisalo, posto smo samo nas troje u tom stanu zivjeli to je bilo za mene i moga muza. Da Vam skratim pricu, ja sam taj papir bila vratila, nisam to bila svome muzu rekla, jer bi me napao, zasto sam "kopala" po majkinom ormaru itd. Moj muz to nista nevijeruje. Iz dana u dan on postaje sve gori i gori. Sa drugim djetetom sam trudna, i trenutno sam kod svojih roditelja da bih sacuvala trudnocu i zivce jer se sa njim trenutno nemoze izmoci. Samo laze, agresivan je, napada me zbog sitnica, pa eto cak je ruke dizo na mene trudnu. On ima vjecito glavobolju, tusi ga u prsima, ledja ga bole, ni doktori mu nemogu pomoci, ima psihicnu teskocu pa pije tablete za smirinje. On mora svako 2 mjeseca ici dole za Bosnu (majka mu zivi vec 15 mjeseci dole) ako ne ode, onda neko od njih dodje i donosu se sokovi odozdol koji su uvijek vec otvoreni i jos dosta drugih namjernica. I mene to sve raskide, vidim kako mu zlo nanosi a ja mu sama nemogu pomoci. Ja sam uvjerena da ona meni nemoze nista nanjeti. Jednostavno mi se kroz snove dosta toga dogadja i znam da imam neku specijalnu vezu s dragim allahom i znam da me cuva. Ali muza mi to sve unisti i kroz to onda i mene. Kroz ovu svu situaciju i on je poceo malo kao da mu se oci otvaraju, pa je nedavno sam rekao, da mu je otici kod nekoga, ko ce mu samo komad istine reci, da ga uvijeri da mu je stvarno zlo naneseno, odreko bi se kao sviju sto su mu zlo nanosili. Voljela bi da stvarno nekoga iskrenog mozemo naci da nam pomogne, da njemu oci otvori i ocisti ga od silnih dzinnskih napada. Molim Vas ako bilo koga znate, nebitno dali u Njemackoj, Austriji, Svicarskoj, Bosni, molim Vas da nam pomognete i nekoga preporucite.
Ja sam bila par efendija kontaktirala, ali nije mi se svidjelo kad su mi rekli da lijece nekim vodama, te hamajlijama i kad su se odma cifre iznosa spominjale.
Ako znate za nekoga molim Vas da mi dadnete kontakt informacije.

Mnogo Vam hvala unaprijed za Vas trud i vrijeme koje ste sebi uzeli da ovo procitate

Odgovori