OBRATITE POZORNOST!zahvaljujem

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
elien
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Jun 13, 2012 8:24 pm

OBRATITE POZORNOST!zahvaljujem

Post od elien » Čet Jun 14, 2012 7:43 pm

Esselamu alejkum
Ukratko ću obijasniti moj zivotni problem!!musliman sam u duši sam vijernik vijerujem u postojanje Allaha dzelesanuhu iskreno
nepredrzavam se svih muslimanskih propisa neka allah dzelsanuhu oprosti svakom pa i meni!
Na izgled sam sasvim normalan osoba društven komunikativan ko i svako ljucko biće na meni niko nebi primijetio nikakav problem
postoji nešto što samo svemogući allah dzelesanuhu moze znati mislim vezano za mene nikad nikom o tome nisam pričao..
Odprilike prije jednu godinu dana s rodzacima sam bio na jednom mijestu gdije dolazi puno ljudi svakakvi!!
i pridze meni jedna zenska osoba ruzno cu se izraziti "ciganka"meni je tako izgledala,izdvoji mene nasamo da mi nesto kaze!
Napominjem ja nisam znao ništa o sihbilizmu i šta je ispravno a šta nije?Ta zena je meni ispričala jedan dio moje prošlosti
da nepričam sve u detalje ali sve sto je rekla tako nekako se dešavalo!trazila je od mene malo više eura da mi kao pomogne s
zapisima i vreme i mijesto gdije da dodzem za 7dana s parama i da nikom ništa negovorim u slučaju da nedodzem da ce mi biti
još gore..kontaktiro sam s dzematskim hodzom reko mi je da nikako niukakvom slučaju nesmijem ići tu gdije mi je ta žena
rekla da dodzem....i da dodzem kod njega,ja sam tako i napravio.kad sam bio kod hodze,hodza je učio ruqije ispočetka
mi je sve islo na smijeh i onda vise nisam mogao otvoriti oči suze su mi isle na oči utrnule su mi noge i ruke
cijelo vrijem sam bio pri svijesti..kad je hodza završio s učenjem pito me je sta mene tačno boli ja to nisam mogao
nikako reći!
prvi put da ikom rečem sta mene ustvari muči a to je ono sto sam napočetku napisao da samo allah dzelsanuhu može znati
ja ustvari nemogu kontrolirati svoje tijelo nemogu imati normalan odnos s mojom curom pijem tablete od kojih sve to izgleda
uredu tako da ni ona nemoze primjetiti da sa mnom baš sve nije uredu a ja se sam sebi čudno osjećam u mozgu mi se
svašta nesto vrti imam neki strah bojim se čak i hodze kad ga vidim,kad slušam ruqije preko you tube pridvidzaju mi se ljudi
čudnih oblika uplašim se uvijek mi utrne noga u stomaku imam grčeve i više puta zaspem!!koliko sam ja razumio postoji
mogućnost da ima nieki sihra kod mene i kako ispravno postupiti??

Odgovori