Ucac odustao od lijecenja,zasto? Sihir ili ne ?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Lajla
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 9:56 am

Ucac odustao od lijecenja,zasto? Sihir ili ne ?

Post od Lajla » Sre Jan 25, 2012 11:01 am

Selam svima.
Nova sam na forumu,pa bih molila svu bracu i sestre da mi daju savjet.Pokusat cu skratiti sto je krace moguce HALALITE,ima puno ih koji ne vole duga pisma.
Ovako,ja imam napade neke stalno,ne spavam nikako,zivot mi se srusio,
nemam volje ni za cim vise u zivotu,dode mi odjednom neka panika,strah,nervoza,agresivnost... Desava se i to da mi dode nesto mutno na oci,ne vidim kako treba,iako sam bila kod ocnog i sve uredu.
Prije mjesec dana,sam dobila napad gusenja,vrtoglavice,straha i panike.Trazila da citam o sihiru jer u prici sa prijateljicom,to sto se desava kod tebe nije normalno,to je vansvjetski,da nije ko pokusao ti sihir napraviti,i nasla ovaj forum,citala sam o shiru i simptomima,i odlucila sam i ja probati da testiram se.Muz i ja nasli smo jednog ucaca preko nekih ljudi i preporuka,i nazvali ga da dode kod nas.
On je dolazio 4 puta kod nas,ucio Rukju,i covjek se odatle vise ne javlja,mi zovemo,kad dosla meni sms,od njega kaze "Ja vama nemogu pomoci nemam vremena,za mene se to previse oduzilo" ! Mene zanima da li ucac smije tek tako odustati i zasto ?
Ja sam stekla osjecaj da se on prepao,jer sam mu rekla da sam ga sanjala :)
Da kazem imala sam neke od simptoma,ali ne bas toliko jako,kako narod ovdje pise da sam se isprepadala. :(

Draga braco i sestre molim Vas od sveg srca da mi date neki savjet,
sta da radim,ja sam u takvoj situaciji da nemogu ni goste da primim,odma sam nervozna,znojim se,vrti mi se,i samo hocu da nestanu.
Nit mogu nekome otici,odma sam nervozna.

Moram isto da kazem,da evo 2 godine hodam po ljekarima,pa dode mi u 2h ujutro moram u hitnu nemam zraka da disem,utusi me,oni urade sve pretrage EKG,krv izvade,ma sve uredu i najgore mi je kad dode doktor mi i kaze mozes kuci stobom je sve uredu,ja njemu kazem vidis li ti da se meni vrti,ja tebe ne vidim,kaze za mene si sasvim uredu.
Kucni ljekar je obavio sve pretage i sve je uredu,a ja ?

Ja svaki dan samo lezim pod dekom,ne mrdam se nikako,i svaki dan govorim da mi je omrzlo ovako da zivim.

Molim Vas za savjete,sta je to samnom???

Ako neko ima nesto da pita slobodno i halalite sto ovoliko pismo napisa,pokusala sam skratiti koliko je to moguce,mada ima jos za pisanja ali ok je.


Selam svima .

Odgovori