HITNO potrebna pomoc

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
NADA89
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Čet Jul 28, 2011 5:14 pm

HITNO potrebna pomoc

Post od NADA89 » Pon Avg 01, 2011 3:20 pm

Esselamu alejkum

Nalazim se u jako teskoj situaciji. Mozda ce zvucati glupo sto ovdje trazim pomoc u ovakvim trenucima al potrebno mi je par veoma bitnih informacija. Radi se o tome da me momak nakon dugogodisnje veze tek tako ostavio, njegovo ponasanje je u posljednje vrijeme bilo jako cudno, ne zeli cak ni da me vidi, a s obzirom da u nasem gradu nije prvi put o tome da cujem da se neko zbog sihra ponasa tako, zelim da posjetimo nekog hodzu. Međutim, problem je u tome sto ne mogu doci do njega a kamoli otici hodzi sa njim. Da li se dzini u nekoj osobi mogu otkriti bez prisustva te osobe. Interesuje me da li igdje u BiH postoji hodza koji bi mi mogao bez prisustva mog momka reci da li se radi o sihrama tj. dzinima u njemu. Ako bih ja sama otisla bez njega (znaci samo na osnovu imena, prezimena njega i njegovih roditelja), ili ako bih recimo odnijela njegovu majicu. Zelim da budem 100% sigurna da ovaj prekid nije djelovanje dzina nego Bozije određenje i sudbina (ako je vec tako) pa bih Vas zamolila da mi odgovorite na moja pitanja.

unaprijed zahvalna

Odgovori