Molim vas za savjet

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Kosova
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:19 pm

Molim vas za savjet

Post od Kosova » Sub Jun 18, 2011 6:36 pm

S.A. Kao prvo vam cestitam za vasi website, i istovremeno vam se izvinjavam za greske u izrazavanju posto ja sam Albanka po naciu, mozda ne mozete me razumjeti.
Prodjem u temi, ja imam 39 godina nisam udata i istovremeno ne radim, i mogu reci moj zivot do sada proslasam sa punih problema. Neznam kako da vam objasnim sta god pocnem u pocetku ide dobro posle se stvari menjaju sve se prekine, posao,studije, i sve drugo. Prije 2 godina upoznalasam jednog decka u internetu pricalismo 4 mjeseca, i bili smo mnogo bliski planiralismo da se vidimo u ljetu posto on je ziveo u inostranstvu i sve je bilo ok ali odjednom smo prekinuli bez ikakvog objasnjenja niti od moje strane niti iz njegove strane bez ikakvog razloga. On se vratio u Kosovi i ozeniose. posle toga ja sam se razboljelane razumem sama sebe zasto ovaj veliki bol, otisla sam kod doktora ali nista, rekli su mi da sve je u redu samnom samo neki stres. radilasam rukiju 10 puta, i rekli su mi da imam sihar za razdvojenje jer reakcie su bile uzasne. Ali jos se ne osecam dobro, nekako zivot mi je paralizovan, jednostavno nemam zelu za zivot. Molim vas ako imate savjet ili neku adresu poznatih osoba koji rade rukiju. Hvala vam unaprijed.

Odgovori