SIHIR ILI POREMECAJ

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
ado2405
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Apr 06, 2011 8:25 am

SIHIR ILI POREMECAJ

Post od ado2405 » Sub Apr 16, 2011 9:53 am

Trazim odgovor od svih dobrih ljudi
Evo avako cu da zapocnem,nakon mog rastava braka koji je trajao 7godina i dvoje prelijepe djece ulazim u pakao,zivo sam jadnom ljepim i bogatim zivotom,vozao auta,sretan brak,dobar placen posao,zena,djeca na prvom mjestu,dolazi rastava braka krivicom moje zene koja nikad nije u zivotu radila idoprinjela nesto,samo je bila vazna njena mama i godisnji odmori cak po 4-5puta u godin sa svojom mamom,naravno finacijsko potpor sam bio ja,Da skratim dolazi razvod braka ja upadam u krizu,advokat me kosta oko 5hiljada eura,moja bivsa neda mi da djecu vidjam,ludim trazim utjehu i nalazim je u kocki nsve do danas,izgubio sam sigurno nekih 70000eura u ovom peridu,dobio otkaz na poslu,nasao sam novi posao,radim i nemogu da se kutarisem kockanja,pokusavao sam da prestanem,nemoguce,ispricacu vam jedan primjer prije par dana.Krenuo sam za Bosnu posto zivim i radim u Austriji da vidim roditelje koji nista neznaju o ovoj mojoj sitiaciji,bio sam preumpran kad sam krenuo jer prije na noc sam kockao i izgubio pare,odem na banku u umem 1000eura da se malo opustim i zaboravim na ovaj pakao,prilikom voznje javlja mi se pomisao da se vratim jer mozda mogu da kockanjem povratim nesto od duga,kao neka osoba usla je u meni i tiho mi govori vrati se ovo je tvoj dan,ja se naravno vratim i iskockam sve do zadnjeg,dodjem kuci nemogu da zaspem trazim pomoc kod dragago Alaha iako sam se milion puta ogrjesio i opsova ga,nisam bio taj tip za kockanje odjedamput mi to doslo i trazim ljek pomoc,da li su to vece sile ili je to moja sudbina,dobri ljudi ili Enese ako imas kakav pametan i razuman odgovor bio bih ti zahvalan.Sihir ILI MOJA NAIVNOST;HVALA UNAPRIJED

Odgovori