Pomoc mislim da je u pitanju Sihr

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
pomoc molim vas
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Dec 24, 2010 11:42 pm

Pomoc mislim da je u pitanju Sihr

Post od pomoc molim vas » Ned Dec 26, 2010 12:05 pm

Sellam muskarac sam.. ovako moja prica je jako duga i komlikovana...jos od malih nogu sam imao problem sa strahom..medjutim to sam prevazisao u detinjustvu sam imao puno problema......ali da ne duzim puno....pre nekih 3-4 meseca jedna zena mi je rekla da ce na sve moguce nacine pokusati da me upropasti...posle nekog vremena sam primetio promene u sebi....oslabilo mi je pamcenje..poceo sam na neki nacin da ludim..u mom telu kao da je jos jedna osoba koja me navodi na sve sto je lose koja me odvlaci od svega normalnog...cak je pocelo nesto da me navodi na to da budem nastrana osoba t.j. da me privlace muskarci.......posle nekog vreme otisao sam kod Efendije pisao mi je i napravio Hamajliju...i neke stwari su krenule na bolje...i mislio sam da sam prebrodio to...medjutim posle 5 dana od toga...kod mene se javljaju isti siptomi tacnije privlacnost istom polu.....Molio bih da mi pomognete ...jer sam bio normalna osoba i zelim takav i da ostanem......a mislim da je u pitanju Sihr..

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Pomoc mislim da je u pitanju Sihr

Post od Enes » Uto Dec 28, 2010 11:36 pm

We alejkumusselam
Molim Allah da ti olaksa stanje u kome se nalazis.
Hm, jako skakljivo pitanje pa ne znam sta bih konkrento odgovorio....
Desava se da takav oblik problema ima pozadinu od stran edzina i obicno takve osobe nemaju nikakve reakcije na ucenje rukje.
Prepostavka je, da dzin nije cijelo vrijeme u tijelu, nego povemeno navrati i pravi problem...sto u vasem slucaju ne mora da znaci.
Moja preporuka bi bila, da odes na rukju pa ako se i ne pojave nikakve rekacije da odustajes, nego da koristis terapiju u vidu vode, meda, maslinovog ulja, slusas kur'an, namaz....
jer na prvo mjestu dosta toga ovisi o tebi.
Moras ti skupis snage da krenes da se boris i da ustrajes.
Ne znam da li si pokusao sa slusanjem rukje, pa za pocetak bar to radi.
Evo link: http://lijecenje-kuranom.com/audio

Odgovori