ISCRPLJENOST - POMOĆ

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
hutin
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 8:57 am

ISCRPLJENOST - POMOĆ

Post od hutin » Sre Dec 15, 2010 10:21 pm

Selam moja priča je duga pokusat cu ukratko da je ispricam , naime od novembra mjeseca 2007 godine pa do danas bolujem od jedne vrste sihira lijecnik koji me lijec samo mi je rekao da je to tezak sihir i da nisam svjestan iz cega me on vadi, ovom lijecniku sam se obratio u mjsecu augustu 2008 godine već sa izgubljenom svakom nadom za spas i spremnoscu da umrem kada sam ušao kod njega on je ucio a ja sam se smijao usne su mi se same razvlacile u osmijeh on je i dalje ucio presato je dao mi je terapiju zakazao novi termin osjetio sam malo oalkšanje rekao mi je da neodustajem da budem istrajan u ovome mom bolu hvala ALLAHU dobro mi je oporavio sam se bilo je tesko , međutim jos uvijek koristim jednu vrstu terapije i dan danas prestajao sam sa koristenjem negdje u februaru ove godine da bi se sve to sto mi se desavalo pocelo vracati tako da sam morao opet njemu i poceti sa terapijama. Iscrpljen sam i fizicki psihicki a takodje i finansijski moram ovdje naglasit da me je ovaj moj lijecnik vise puta primio besplatno hvala mu neka ga ALLAH nagradi za njegovo dijelo on meni nikada nista konkretno nije rekao o tom sihiru samo znam da je jedan od najjačih ali neznam ni gdje je postavljen ni ko je ga postavio moje je znanje malo o tome , ovo predugo traje nemogu više da se borim a strah me je da se pustim da me ti sihiri uniste nebih zelio da ponovo prolazim kroz taj pakao kako i kuda dalje molim vas za vas savijet sta dalje da radim dali da trazim drugog liječnika našto mi se teško odlučit nakon svega što je ovaj čovijek učinio za mene i kada se samo sijetim u kakvom me je stanju primio dođe mi da zaplačem. molim vas za odgovor SELAM

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: ISCRPLJENOST - POMOĆ

Post od Enes » Sre Dec 15, 2010 10:30 pm

We alejkumusselam
Nije pravilo da se sihr mora naci da bi bolesnik ozdravio u potpunosti.
U tvom slucaju, kao i u vecine slucajeva koji traju vise mjesci pa cak i godine, prolbem je u dvije stvari.
Jedna je da se dzini ili vracaju ili se salju novi.
U oba slucaja, propust je do bolesnika, jer niti jedan ucac ne moze sprijeciti ponoovn ulazak dzina.
Ono sto se da kao oblik terapije, je smijernica i upustvo da se covjek pokrene, ali ono sto je u njegovom srcu samo Allah zna.
Tako da, u takvim slucajevima, svako mora da poradi na svom imanu....najbolji nacin analiziranja jeste citanja hadisa, citanja zivotopisa Muhamde a.s., citanje o zivotima ashaba itd.

S druge strane, mozes pokusati i kod nekog drugog ucaca, jer nekada se desi da sebebom ozdravljenja, moze biti sasvim slucajna osoba, pa cak i onaj koji nema pojma o rukji, ali ima iskrenost i hajde da kazem, kvalitetan iman.
U svakom slucaju, ne treba posustati, ne treba se predavati, a pogotovo sa misljenjem, ja se bojim da ne bude isto, tj upustanjem u raspravu sa samim sobom, daju se nove ideje i pruza se nada i dzinu da bude bas on taj koji ce boelsnika unistiti.
Da ti Allah olaksa stanje i da izlaz iz iskusenja u kome se nalazis i podariti ono sto je dobro za tebe.

Odgovori