pomoc1

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
selver1
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:45 pm

pomoc1

Post od selver1 » Čet Dec 02, 2010 3:56 pm

Sellam Alejkum potrebna mi je pomoc ili savjet vezano za mene molio bi da li moze neko da mi pomogne oko mog problema.

U posljednje dvije godine desava mi se da nemogu da obavljam namaz u dzamiji i kod kuce dozivljavam teske tegobe u toku namaza pa cesto napustim namaz i sjedem tugujem zasto nemogu da obavim namaz i osjecam jak strah od svega i svacega nocima nespavam i ako zaspim porganjaju me ruzni snovi i ako ucim dovu pred spavanje ista mi se stvar ponavalja cak tokom dana osjecam da moj mozak kao da je zablokiran steze me nesto u grudima nemam volju nizasto nista me ne raduje i ako sam mlad.

MOLIO BI BRACO I SESTRE U ISLAMU DA MI KO DA SVAJET ZA MOJ PROBLEM

"NEKA VAS ALLAH NAGRADI"

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: pomoc1

Post od Enes » Čet Dec 09, 2010 8:57 pm

We alejkumusselam
Molim Allaha da ti da snage i da ustrajes u namazu.
NEkada velike tegobe tokom obavljanja namaza ukazuju da je namaz jak i da ne treba puno da se problem rijesi...nazalost, nekada je suprotno ali i u jednom i u drugom slucaju ne treba odustati od namaza, treba ustrajati pa makar obavljati farzove a vremenom uvoditi i prakticiranje suneta.
MOja preporuka bi bila, da odes do nekoga ko uci rukju, da ti prouci, pa da vidis rezultete.Moze se desiti da je jedna rukja dovoljna da se problem otkloni.
S druge strane, kako kazu, corav bi najbolje vidjeti, pa tako najbolje je kad netko ko uci rukju i ima iskustva, porazgovara s tobom, poruci rukju pa onda donese konkretnije misljenje i da ti usmjerenje sta i kako da nastavis.

Odgovori