da ili ne?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
gorski_strazar_18
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Avg 08, 2005 5:45 pm
Lokacija: turska
Kontakt:

da ili ne?

Post od gorski_strazar_18 » Pet Okt 07, 2005 9:28 am

selam alejkum

imam jedno pitanje. pa insaAllah ce biti odgovoreno. ja sam ucenik teologije redovno klanjam. ali moja pordica nije kao u stvari niko od moje familije nije kao sto sam ja.
ja sam jednom gledao rukju kad sam bio kuci i dok sam to gledao uspavao sam se. opsle toga dosli su da me probude i nisam se tako lako mogao probuditi. bio sam na krevetu u sjedecem polozaju tako da sam im reko da necu jos ustati i opet lego. a ja se toga ne secam. ali rukju nisam je zavrsio. sutra dan sam opet gledao gledajuci sam se opet uspavao. dali je to moguce da ja imam dzina u sebi??
moj otac dok je bio jednom u jednom gradu bio kod jedne zene i rekla da imamo sihr na jednom mesto u kuci da je to u dibini i da je potrpano zemljom. a neki covek je reko da je taj sihr bio postavljen jednim covjekom pa smo mi od njega kupili taj plac, to mjesto i sagradili kucu. dali moze taj sihr preci na moju porodicu???

a ja u svojoj vlastitoj kuci ne mogu biti miran. prije smo imali svadje u kuci medjusobno.

ja jendom mesto u kuci nasao sam neke rogove od skorpije izvezani imalo je CRNE i CRVENE boje znam da to nisu dobre boje i u islamu. ima na njih od neka prijesnje nosnje ne znam kako da to objasnim pa bih hteo da mi odgovoris Enese. ja u to sumnjam da imam sihr u kuci. to sam reko i ukucanima tako da su se zabrinuli...

insaAllah ces mi odgovriti Enese
selamun alejkum ve rahmetullah ve berekatuh

Odgovori