Lijecenje u Americi????

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Sarajka
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Sep 11, 2005 8:12 pm

Lijecenje u Americi????

Post od Sarajka » Ned Sep 11, 2005 8:21 pm

Selam alejkum

Ja i muz smo u braku malo vise od godinu dana elhamdulillah. Sto se tice vjere zelimo oboje biti sto bolji muslimani sto mozemo. Ja sam se pokrila jos prije i bila sam dosta jaceg imana prije nego sada. Nazalost desio je jedan slucaj gdje me Allah iskusao i tu je moj iman opao. Ista situacija s mojim muzem. Medjutim, mislili smo u braku cemo biti jaci. Mislili smo pomagacemo jedno drugo kad posustanemo. Sada smo cini mi se slabiji vise nego ikad sto smo bili. Iako zelimo oboje da budemo bolji svim srcem i patimo zbog toga. To nas unistava i razdire iznutra oboje. Nema dana kad ne placemo i molimo Allaha da nam da snagu, da pobjedimo sejtana i da nas sacuva ljenosti, da nam da vise volje. Mene je jako strah da neko nas nije urekao nedo Allah ili nesto gore. Jer smo oboje mladi, obrazovani i mnogi su na nas bili ljubomorni a i sada su. Mnogima zavist bije iz ociju.
Nalazimo se u Americi i molila bih vas za bilo kakav savjet i da li ima u Americi osoba koja pouzdano lijeci Kur'anom?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Sre Sep 14, 2005 11:04 am

Po pitanju ispravne osobe koja uci rukje na tlu usa pitajte brata pod nickom Emirgr

Odgovori