sihr i bronhitis - pitanje ??

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
suvad

sihr i bronhitis - pitanje ??

Post od suvad » Pon Avg 29, 2005 1:04 pm

Esselamu alejkum,

Imam kcericu od osam godina, izvjesno vrijeme se pati sa bronhitisom skoro cetiri godine, isli smo sa njom kod mnogo ljekara koji su rekli da ce to vremenom proci i samo su davali terapije u vidu inhalacija, koje i dan danas mi kuci upraznjavamo. Ne kazem da joj ne bude bolje od tih inhalacija ali, stalno se vraca isto bilo ljeto ili zima.
Probali smo sve vrste dostupnih lijekova od narodne medicine pa do specijalista plumologa, nazalost nista sto bi pomoglo u dugorocnom periodu.
U posljednje vrijeme primjetili smo da joj bas ni skola nije prirasla za srce a znamo da je intiligentna i da to moze, savjetovali smo se sa doktorima i oni su kazali da je to na nervnoj bazi, interesira me moze li uticaj dzinna djelovati na ovu bolest i ako mogu traziti vasu pomoc od nekog ucaca da vidimo sta je po srijedi.
Inace zivim u Sarajevu pa ako ima neko blizu ko se bavi tim volio bih znati.

Da vas Allah nagradi
Esselamu alejkum,
Brat Suvad

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Sre Sep 14, 2005 11:02 am

We alejkumusselam
Ja sam se seretao sa slicnim stvarima.
Imao sam skoro slucaj djevojcice od godinu dana.
Od svojih šest mjeseci, ona je dobila upalu pluća, i bila u bolnici, trosila lijekove ali sve se vraca nakon par dana na staro.
Vremenom je ocelo djete sve vise da gusi, nije mogla dolaziti do zraka i budilo se ujutro u 3 sata .
Ja sam naucio na maslinovo i čurokot ulje i vodu i dao da upustvo kako da to koristi.
Ukratko, vodu je pila i koristili su je za kupanje djeteta, čurokot ulje takođe je pila a maslinovim uljem je vršena masaža po tijelu.
Posto su djeca u pitanju i ne znaju uciti niti se mogu sama zastiti, terapija ponekad mora da traje i 4 mjeseca.
Tj da se stalno koristi voda ulje.
Nakon izvjesnog vremena dijete su odveli da izvade šlajm i poslije toga nije bilo problema sa djetetom.
Esselamu alejkum,

Odgovori